Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarneť kto mi pomoże z nożem wz 98
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
kto mi pomoże z nożem wz 98
PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 7:31 pm Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




Problemem jest nożyk wzór 98,a raczej kobietka która go kupił ode mnie .
W jej mniemaniu ,tylko noże sygnowane znakiem gerlacha są oryginalne ,czyli mój to podróba .wiem że jest paru producentów tych noży ale nie wiem jak to babie wytłumaczyć grzecznie .
Moje noże były z jednostki desantowej ,więc wykluczam podroby ,nawet ,mówiąc szczerze nie zetknąłem się z podrobami w tym temacie
Za wszelaką pomoc z góry dziękuję Smile

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 2:22 am Odpowiedz z cytatem
Kordyt
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 4
Skąd: Lublin




Z kobietami już tak jest. Jak nie ma czegoś czarno na białym to nie uwierzy; chyba, że powie jej to inna baba.

A teraz poważnie, wszystkie te noże mają jednakowe wymiary i masę - możesz jej to udowodnić w ten sposób. Tylko nie podaj jej masy sztyletu przez pomyłkę, czy wersji z piłą - różnią się masą.
Jeśli to nie pomoże, zaprowadź ją do źródła tych noży albo do kobiety, która się na tym zna.

W życiu nie słyszałem, żeby ktoś podrabiał te noże.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 8:39 am Odpowiedz z cytatem
wardog
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2006
Posty: 191
Skąd: urynów




no właśnie ,co do do tego nie mam wątpliwości,choć wczoraj w radiu mówili o zdolnych rosjanach ,że to oni wiodą prym w podrubkach .
Ostatnio nakryli fabryczkę w której produkowano części do samolotów ,a do wysyłki były gotowe części do MI-8 he he he

_________________
judge COLT & seven jurors
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarne ť kto mi pomoże z nożem wz 98
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX