Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армияť mundyry sowieckie Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 8:07 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Tia..... Ładowny znowu mnie wyśmieje jak przytocze swoje : "A NIE MÓWIŁEM !!!!!" jak 3 latat temu trąbiłem , ze rosja będzie w modzie a 15 lat temu "kupujcie ruskie fanty, bo za kilka lat nic nie będzie to częśc ludzi sie palcem w czoło pukała no i prosze - a nei mówiłem ???? witamy nowych sympatyków armii radzieckiej tym bardziej cieszy fakt , ze panowie zjawiają się ze strony z której - jako miłoś miłśnicy tematu - nigdy nie sądziliśmy , ze się zjawicie hehehehehe.... ja tez daweno temu ( lata 80-te) interesowałem się namem i też odszedłem od tego tematu na wschód (- a w zasadzie na zachód od hanoi ) i zostało mi to do dziś !!! Powodzenia w gromadzeniu fantów !

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 9:10 am Odpowiedz z cytatem
Gumiś
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 105
Skąd: Okolice Poznania




Chris napisał:
A żeby nie było że my tej modzie ulegamy to odrazu mówie że my tą mode zaczynamy (LWP) Very Happy

No powiedzmy jednymi z pierwszych Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 9:48 am Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




robaki napisał:
Witam Wszystkich!

Jestem nowy na forum rosyjskim, zbierałem ponad 10 lat Vietnam,
(kolekcja na wyprzedaniu), a obecnie mam zamiar napocząć Afganistan...

Korzystając z uprzejmości, poprosiłebym również o powyższy dokument:
Arrow robaki@wp.pl

Pozdrawiam

Karol


No coz... Karol jest ofiara mojego UAZa Wink razem zaczynalismy wietnam na Slasku, ja wymieklem wczesniej on dopiero teraz. Czy to kwestia mody... moze gdyby w multikinach puscili "9 rote" to by sie zaczelo. Ja powiem tak: po ilosci fot i zaczepek na zlocie: ruscy nie maja nawet w 1/10 takiej popularnosci jak byle kaszaniaz w OG/TCU Wink W tym kraju jeszcze dlugo ludzie beda pluc na ruskie bo "przyrodzeniowe", "niewygodne", "brzydkie", "komuchowate". Wiec sie nei martwcie, ze zaleje nas fala reenactorow na wschodnia modle. Poza tem, ten sprzet trudniej dostac niz fanty z namu...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sakny książki
PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 6:55 pm Odpowiedz z cytatem
nww
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 33
Skąd: nww




wszystkich którzy prosili o te ksiazkę przepraszam ale wysiadł mi komputer na którym miałem pliki z tą ksiązką , jak tylko uda mi się odzyskac dane to będę wysyłał
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
regulaminy
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 11:38 pm Odpowiedz z cytatem
Abakan
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 8
Skąd: Rawicz




nietoperz napisał:
NWW - jesteś wielki !!!!! ogromne podziekowanie Twoja książka to nic innego jak pełny regulamin mudurowy wz 88 . teraz tylko trzeba znależć takie same wydawnictwa tyle ze z datami 1935,1943,1956,1968

Regulaminy mundurowe (czyli owe Prawiła noszenija wojennoj formy odeżdy) ukazały się na pewno w latach 1955, 1959, 1970, 1974, 1989.
Do tego powinny być regulaminy dotyczące reform z 1924, 1935, 1943, 1945, 1949 - nie wiem jakie dokładnie miały nazwy i lata wydania - spotkałem np. "Forma odeżdy dla naczsostawa bronietankowych wojsk i wozdusznych sił RKKA" z 1935 r.
Orientuje się ktoś konkretnie jakie regulaminy zbiorcze ukazały się przed 1955 r.?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 11:35 am Odpowiedz z cytatem
j-94
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 18
Skąd: KNURÓW-N 50°13' E 18°41'




Witam sory że odświerzam stary watek, czy kolega ma jeszcze te skany z góry będe wdzięczny pzdr serdecznie Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армия ť mundyry sowieckie
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 3 z 3  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX