Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALEť Koszulki z twoim nadrukiem/ temowe/ militarne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Koszulki z twoim nadrukiem/ temowe/ militarne
PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 8:49 pm Odpowiedz z cytatem
pitersgs
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 1




SPRZEDAM KOSZULKI Z TWOIM NADRUKIEM LUB NAZWĄ TWOJEGO SKŁADU

Chcesz zrobić komuś prezent ? Koszulka idealnie się nadaję na prezent na urodziny imieniny czy nawet bez okazji ?
Czy chcesz aby twoja laska nosiła koszulkę z napisem ? Jestem zajęta przez
###### ?
Chcesz aby twój team miał orginalnę koszulki ? = Nie czekaj PISZ NA PW I zamawiaj.

Sprzedaje koszulki z własnym nadrukiem max ilość nadruków to 4 - na plecach, na klatce piersiowej oraz na 2 ramionach/rękawach.

Koszulki idealnie nadają się na co dzień. Wysyłasz mi wzór np. special forces, ratownik medyczny, Polskie jednostki specjalne, operator, *wulgarna nazwa aktu kopulacji w pierwszej osobie liczby pojedyńczej* nie robie czy cokolwiek innego i po 2-7dniach masz koszulkę. Koszulki to odlot do pracy/domu jak i wersje militarne na strzelanki/ pod mundur.

Masz swoją grupę ASG ? Chcesz się wyróżniać ? Zamów koszulki temowe. Przykład takiej koszulki:
Z tyłu na plecach ksywa posiadacza lub nazwa grupy z przodu nazwa albo logo na rękawach nazwa lub miasto z jakiego grupa pochodzi.
Oczywiscie to tylko moja wersja a to wy ustalacie jak koszulka ma wyglądać !!!!!

Przykład koszulek:




Cena od 28-38zł zazwyczaj cena się waha koło 30zł.

Koszulki te to nie tani szit lecz dobre koszulki które same z sie bie drogo kosztują lecz nie spierają się nie blakną itp. Są to markowe koszulki o gramaturze 180. !!!!

Nadruk nie spiera się i nie kruszy !!!!!


KONTAKT:
gg: 7371138
piter-ziomus@wp.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALE ť Koszulki z twoim nadrukiem/ temowe/ militarne
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX