Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarneť Borne zlot w sierpniu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 8:17 am Odpowiedz z cytatem
ziolek44
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 55
Skąd: Szczecin




...


Ostatnio zmieniony przez ziolek44 dnia Nie Wrz 06, 2009 9:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 8:50 pm Odpowiedz z cytatem
webster
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: gdynia -witomino




CZESC ZIOŁEK
TEŻ CIE POZDRAWIAM MAM NADZIEJE ŻE CIESZYSZ SIE DOBRYM ZDROWIEM
ps
myśle że jak coś do mnie masz powinniśmy to załatwić między sobą
np.na pw
ja do ciebie nic nie mam moge ci piwo postawić
napisz o co ci chodzi ale na pw
ciekawe skąd masz tą fotke bo ja jej nie mam
pozdrawiam

_________________
PIRACI GDYNIA
LAND ROVER SANTANA 109
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 5:38 am Odpowiedz z cytatem
misiek8283
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 136
Skąd: OLSZTYN-WARMIA




Poprostu UKRADŁ tę fotę z mojego profilu na NASZEJ KLASIE tylko żę fota została przekłamana bo nie ma mie obok Ciebie brat Twisted Evil tyllko że z tego co lukłem Brat nie jesteś za nic a nic podobny do Gaza albo Uaza a miała być fota samochodu Laughing




pozdroionka

_________________
"WOJNY NIC NIE USPRAWIEDLIWIA DOBRA WOJNA USPRAWIEDLIWIA SAMĄ SIEBIE" NIETZCHE
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 12:52 pm Odpowiedz z cytatem
ziolek44
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 55
Skąd: Szczecin




Bosman prosił o fotke to wstawiłem . Co do uaza to niestety fotki nie mam ale zapewne to był Staśka ,a czy cos mam do ciebie hmm poprostu nie lubie hamstwa i jak ktos mnie olewa przy śluzie to co mówiłem spływało po dobie jak po kaczce moze teraz coś do ciebie dotrze że nie tolerujemy takiego zachowania , możesz byc na mnie zły itp. ale jest taka prawda . pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 6:37 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Witam

To teraz Ja swoje 5 groszy....

z tego tematu wnioskuje że powinno być tak jak w Beltring.

Pierw jedno ostrzeżenie a potem za bramę WYPAD !!! !!! bez gadania i nie ważne czy na zlot przyjechał z Polski czy z zagranicy, autobusem czy full militarnym oryginalnym unikatem WYPAD i zakaz wstępu na następny żeby miał czas na przemyślenie.

Organizatorzy powinni głośno to ogłosić że od następnego roku tak będzie i nie mają się co zastanawiać bo mają więcej zwolenników takiego postępowania niż przeciwników.

Borne chyba jako pierwsze pokazało że na zlotach militarnych nie ma miejsca dla pijanych kierowców wpuszczając policje z alkomatami na Tankodrom (i chwała im za to), tak też wierzę że jako pierwsze wprowadzi takie ostrzeżenia bo to w znacznym stopniu "uzdrowi" tą imprezę.

Pozdrawiam KAMILLO

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 10:57 pm Odpowiedz z cytatem
fraser
st. chorąży sztab.
st. chorąży sztab.
 
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 866
Skąd: z Powiśla




Cytat:
Pierw jedno ostrzeżenie a potem za bramę WYPAD !!! !!! bez gadania i nie ważne czy na zlot przyjechał z Polski czy z zagranicy, autobusem czy full militarnym oryginalnym unikatem WYPAD i zakaz wstępu na następny żeby miał czas na przemyślenie.

Amen!

_________________
NE DESIT VIRTUS

Adam FRASER Maksymowicz
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:20 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Wszystko jest dla ludzi , i "browarek" i "zloty" tylko diabeł śpi w szczegółach i w priorytetach

dla jednych nawalony, nachlany ham i prostak ( nie pisze o nikim konkretnym) jest wazniejszy , dla innych to żeby sprawdzić jak ulubiony wojskowy pojazd spisuje się na dołkach dla innego zeby pokazac sie w perfekcyjnie odtworzonym mundurze dla kolejnych zeby wytarzać sie w błocie i sie naćpać a jeszcze dla innych zeby przewieźć jak najwięcej ludzi... którym za opłatą zrobi sie troche radochy - tylko ja osobiscie juz od pierwszego zlotu w Bornym mówie:

" dla nachlanych , naćpanych hamów, prostaków, buraków zero toleancji , bo pozostali na tym cierpią i cierpi na tym wizerunek imprezy "

i choc przez chwile zaledwie byłem w tym roku w Bornym , to oprócz rzeczy które mi sie nie podobały i które przekaze ( jeśli będą chcieli słuchać) organizatorom w prywatnych rozmowach to były tez takie na plus i zwłaszcza takie o które walcze od lat - między innymi alkomat przed wyjazdem na parade i bezkompromisowe odsiewanie kierowcow jadących po alkoholu i twarde podejscie żandarmerii i ochrony do osób łamiących tak regulamim jak i ogólno przyjęte normy kultury.

Kilka praw jazdy i kilka dowodów rejestracyjnych trafiło do policyjnego wora a ci co je stracili - zrobili to sobie na wyraźną swoją własną prośbę

wszystko jest dla ludzi.. ale dla myślących.... myślący homo wynalazł koło a bezmyślny walił nim drugiego w czoło...


i

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:30 pm Odpowiedz z cytatem
fraser
st. chorąży sztab.
st. chorąży sztab.
 
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 866
Skąd: z Powiśla




Cytat:
" dla nachlanych , naćpanych hamów, prostaków, buraków zero toleancji , bo pozostali na tym cierpią i cierpi na tym wizerunek imprezy "

i choc przez chwile zaledwie byłem w tym roku w Bornym , to oprócz rzeczy które mi sie nie podobały i które przekaze ( jeśli będą chcieli słuchać) organizatorom w prywatnych rozmowach to były tez takie na plus i zwłaszcza takie o które walcze od lat - między innymi alkomat przed wyjazdem na parade i bezkompromisowe odsiewanie kierowcow jadących po alkoholu i twarde podejscie żandarmerii i ochrony do osób łamiących tak regulamim jak i ogólno przyjęte normy kultury.


AMEN.
Niestety zbyt wielu gentlemanów traktuje zpm jako okazję do "wyrwania" się od żon, konkubin, kochanek, nałożnic, dzieci, pracy, obowiązku, psów, etc. Ale - wg mnie przynajmniej - nie tędy droga. Jasne jest, że chętnych do "impry" będzie zawsze wielu. Zadaniem organizatora ( każdej imprezy) jest takie przymknięcie bramki aby wyeliminować to co stało się tematem przewodnim niniejszego wątku.

_________________
NE DESIT VIRTUS

Adam FRASER Maksymowicz
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 8:11 am Odpowiedz z cytatem
webster
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: gdynia -witomino




po pierwsze proszę o usunięcie mojej fotki
moja facjata jest moją własnością i nie pamiętam żeby ktoś pytał o zgodę????!!!!!!!!!!!
proszę Nietoperza żeby zrobił z tym porządek,
po drugie może i byłem niegrzeczny ale o ile ziolas pamięta byłem z dziećmi
i nikt mi nie będzie zarzucal, że byłem pod wpływem,
po trzecie ziołas odświerz pamięć jedyne auto którego używałem to
ZIELONY CZAPAJ NA WARSZAWSKICH TABLICACH
bez nalepek huzara
nie wiem skąd wziąłeś uaza, ciężko te dwa auta pomylić
po czwarte widziałem paru co mocniej ode mnie rozrabiali czemu o nich nie piszesz????????????
ja jestem pokojowo nastawiony więc Ziołas nie prowokuj niepotrzebnego dymu.

_________________
PIRACI GDYNIA
LAND ROVER SANTANA 109
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 8:22 am Odpowiedz z cytatem
webster
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: gdynia -witomino




co do postu Nietoperza
masz racje ci co stracili prawko zrobili to na własne życzenie to popieram
widziałem typa nie w bornym który przewrucił uaza i za chwile zasnoł na kierownicy.
co do żon i kochanek????????????
mam te szczęście że moja małżonka podziela nasze zainteresowania
i to ona mnie pogania z wyjazdami na zloty
jest fajnie
i każdemu życze takich drugich połuwek

_________________
PIRACI GDYNIA
LAND ROVER SANTANA 109
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 9:20 am Odpowiedz z cytatem
misiek8283
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 136
Skąd: OLSZTYN-WARMIA




I tu zgadzam się z Bratem śmigaliśmy zacnym Czapajem . I Ziolek jak dobrze wiesz fota jest moją własnością nie chce narazie wyciągać jakiś konsekwencji " oj i tu bym se zdrowo bluzgnoł" ale na foru nie wolno Crying or Very sad Zdejmij ją i finito. Wkonću wszyscy stanowimy jakąs tam grupę zapaleńców i i miłośnikó∑ tego co robimy POWINIŚMY NA DRUGI ROK SIĘ SPOTKAC TY, BOSMAN BRAT I JA UŚIĄŚC W WOLNYM CZASIE PRZY BROWKU I POGADAĆ JAK BIALI WOLNI LUDZIE . Przez foora czy eski nic sie nie zwojuje.



Ps a jeśli już mialeś fotkę to trzeba było nie odcinać mie od Brata Sad

_________________
"WOJNY NIC NIE USPRAWIEDLIWIA DOBRA WOJNA USPRAWIEDLIWIA SAMĄ SIEBIE" NIETZCHE
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 9:55 am Odpowiedz z cytatem
ziolek44
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 55
Skąd: Szczecin




webster z tego co pamiętam to nie był twój pierwszy wybryk w latach poprzednich tez było coś nie tegez , może wkońcu dotarło ze my stanowimy człon tego zlotu i naprawdę trzeba sie liczyć z żandarmerią czy to jestem ja czy jakaś laska co ma dopiero 18 lat , nikt nie powiedział ze byłeś wtedy pijany ale uwierz mi ze jak byś jeszcze troszkę postał przy śluzie i pogadał to policja by cie zaproponowała alkomacik już doprowadziłem do 5 spraw gdzie osoby potraciły prawo jazdy dzięki zlotowi i jestem z tego naprawdę dumny .;]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 10:45 am Odpowiedz z cytatem
webster
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 61
Skąd: gdynia -witomino




ciekawe o co ci chodzi z tymi poprzednimi latami?????????????
a tam przy śluzie mogłem dmuchać nawet w alkomat wielki jak puzon
dopiero byś sie zdziwił
co do poprzednich lat to słucham.
niewiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj.
rozumiem że za rok będe miał obstawe od ciebie która będzie czekała na mój
błąd żeby mnie udu..ć???????????????????
fajnie będe czuł sie dużo bezpieczniej.
kończe te gadke na ten temat są lepsze zajęcia niż bicie niepotrzebnej piany.

_________________
PIRACI GDYNIA
LAND ROVER SANTANA 109
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 11:16 am Odpowiedz z cytatem
ziolek44
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 55
Skąd: Szczecin




poprostu to nie jest pierwszy zlot na którym stałem na śluzie i byłem w ŻZ a dokładnie 6 bo jestem w tych strukturach od pierwszego zlotu i to nie był pierwszy raz gdzie ciezko mi sie z tobą rozmawiało ale mniejsza z tym , ostrzeżenie już dostałeś , a co do przyszłego roku to ja jade tylko jako rekonstrukcja 173rd , ale to nie znaczy ze nie będę od czasu do czasu na śluzie itp ;] ze starymi znajomymi , a to ze tu była twoja fotka to nie znaczy ze jestes napiętnowany bo z tego co wiem nikt z ŻZ oprucz mnie , Argusa i Nietoperza nie wchodzą ,poprostu kto nie szuka przygód ich nie znajdzie i nie bedzie miał zadnych problemów czy powodów do wstydu
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 9:44 pm Odpowiedz z cytatem
Bosman
sierżant sztab.
sierżant sztab.
 
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 203
Skąd: Borne Sulinowo




W sobotę o godz.11 w TVN TURBO Legendy PRL ze zlotu w BS.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarne ť Borne zlot w sierpniu
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 4 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX