Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALEť Profesjonalny gaz obronny SABRE Red USA 90 ml (duży)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Profesjonalny gaz obronny SABRE Red USA 90 ml (duży)
PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 8:18 pm Odpowiedz z cytatem
ewamilitary
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 2




Zostało mi z paczki z USA kilka sztuk profesjonalnego gazu pieprzowego SABRE RED ( podobno najmocniejszy na rynku tzw LAw Enforcement dla służb mundurowych , policji itd w USA i na całym świecie) Gaz jest w wersji umozliwiającej jego ciągłę działanie nawet przy puszcze obroconej dnem do góry !!! Pojemnosc 3 oz ) 90 ml stream Termin ważności maj 2014 r. Cena 80 zł + koszty przesyłki priorytetem poleconym 10 zł.
Zapraszam chetnych. Wysyłam pocztą priorytet po wpływie na konto .
Uwaga : moc gazu - 10% oleoresin capsicum (OC) - 2,000,000 SHU (Scoville Heat Units)
Ewa
ewamilitary@gmail.com
Broszura producenta + http://www.sabrered.com/PDFs/CrossFire-brochure.pdf
[/b]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Re: Profesjonalny gaz obronny SABRE Red USA 90 ml (duży)
PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 4:16 pm Odpowiedz z cytatem
ewamilitary
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 2




ewamilitary napisał:
Zostało mi z paczki z USA kilka sztuk profesjonalnego gazu pieprzowego SABRE RED ( podobno najmocniejszy na rynku tzw LAw Enforcement dla służb mundurowych , policji itd w USA i na całym świecie) Gaz jest w wersji umozliwiającej jego ciągłę działanie nawet przy puszcze obroconej dnem do góry !!! Pojemnosc 3 oz ) 90 ml stream Termin ważności maj 2014 r. Cena 80 zł + koszty przesyłki priorytetem poleconym 10 zł.
Zapraszam chetnych. Wysyłam pocztą priorytet po wpływie na konto .
Uwaga : moc gazu - 10% oleoresin capsicum (OC) - 2,000,000 SHU (Scoville Heat Units)
Ewa
ewamilitary@gmail.com
Broszura producenta + http://www.sabrered.com/PDFs/CrossFire-brochure.pdf
[/b]


Mam już identyczne ale mniejsze 50 ml po 70 zł + 10 zł przesyłka priorytet. Zapraszam.Profesjonalne i niezawodne. ewamilitary@gmail.com
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALE ť Profesjonalny gaz obronny SABRE Red USA 90 ml (duży)
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX