Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALEť sprzedam nowe kontraktowe elementy umundurowania USARMY
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
sprzedam nowe kontraktowe elementy umundurowania USARMY
PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 1:04 pm Odpowiedz z cytatem
VINTOREZ
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: kresy




1. Mam do sprzedania bluzy USARMY Massif Advanced Combat Shirt Multicam w rozmiarach XS, S, M. L. oraz XL;

cena bluzy u producenta, oraz jej opis:
http://www.massif.com/massif-gear/combat-shirts/army-combat-shirt-acs-mc.html

u mnie są one po 380pln plus wysyłka

2. Mam dwie Massif ACS Multicam ( grey pads) rozm. L - również nowe i nieużywane w cenie 260 pln za sztukę

3. Mam jedną Massif ACS ACU Digital Camo rozm L - nowa z metkami
165pln

4. Gogle Taktyczne Revision Locust Goggle System- z pokrowcem, instrukcją, trzema dodatkowymi szybami - używane obecnie w Afganistanie - nówki - 200pln

5. Rękawiczki Taktyczne firmy Camelbak - kevlar, nomex + koźla skóra - nówki 190 - u nas w kraju cena 280pln

6. ECWS Goretex Parka ACU Digital Camo - nowa - nieużywana - całkowita ochrona przed wiatrem i deszczem - rozm Medium Regular - 280pln

7. Eagle Industries 3 Mag Carrier for M4A1 - kolor Coyote Brown ( z zestawu SFLCS) - nówka - 95 pln

8. Blackhawk Tactical Hydrastorm Camelbak 100oz. (3 litry) - używany przez Navy Seals - technologia Nytaneon + silent zippers itd. - czarny- nówka z metkami za 190 pln

9. Kamizelka taktyczna Woodland Camo - stan magazynowy - rozmiar uniwersalny - pełna regulacja - cena 70 pln

10. Eagle Industries Tactical czarne - nowe i nieużywane:
- kabura pachowa z pełną regulacją stron i rozmiaru ( z jednej strony na kopyto, z przeciwnej na 2 magi do kopyta) - 160 pln

- kabura udowa na 2 magi do M4A1, oraz na 6 pestek do schotguna - 160 pln

11. Peckham USMC Polartec Fleece - ( z logo USMC na metce) Desert Digital Camo - rozmiar L -
nowy - 300 pln
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALE ť sprzedam nowe kontraktowe elementy umundurowania USARMY
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX