Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALEť SPRZEDAM UNIKAT AMFIBI !!!!! TANIO !!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
SPRZEDAM UNIKAT AMFIBI !!!!! TANIO !!!!
PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 4:43 pm Odpowiedz z cytatem
hirek171
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: Mrągowo




Witam...
Chciałbym Panstwu zaoferowoc Amfibie Polskiej Produkcji: Była ona prototypem do polskiego wojska i zostaly w polsce Wyprodukowane Tylko 7 sztuk...

-Jest na 6 Kołach
-stały naped na tylna oś plus blokada oraz elektrycznie zalaczana srodkowa os. posiada rowniez reduktor
-rok prdukcji 1974 r.
-Jest Jedynym takim zachowanym egzemplazem w Polsce i jej stan Oceniam na bardzo Dobry... Posiada aktualny przeglad i ubezpieczenie OC.
- z tylu pojazdu zamontowana jest sruba napedowa.
- Amfibia Jest kryta orginalna plandeka.
- Była uzytkowana na ladzie i na wodzie...
- Ogumienie na kołach jest oryginalne jak i felgi i wszystkie czesci montowane w fabryce produkcyjnej.
- w 100% Szczelna
- Nie było Nic w niej przerabiane.
-orginalny przebieg to tylko 1500 km !!

Cena: 9000 zł
i mozna jeszcze ponegocjowac...

cena jest bardzo Niska biorac pod uwage unikatowosc pojazdu , aczkolwiek nie sprzedal bym jej nigdy za taka cene ale jestem do tego zmuszony niestety.

Chętnych Prosze Sie kontaktowac w godzinach 09.00 - 19.00 Pod









Ostatnio zmieniony przez hirek171 dnia Pon Lut 21, 2011 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 9:00 pm Odpowiedz z cytatem
Marek-41
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 63
Skąd: Warszawa




Witam.Miałem okazję prowadzic taki sam pojazd.Nie jest to jedyny zachowany egzemplarz.Jest drugi w Warszawie.Był na zlocie w Turku.Współczuję ci ,że musisz się go pozbyć.Jest to ,co prawda nieudany,ale bardzo rzadko spotykany pojazd i jego wartość na pewno bedzie rosła.Aż się uśmiechnąłem na widok tej gumowej rurki od pralki z prawej strony.Dla niewtajemniczonych,to wypływ wody z pompy zęzowej,a pompa jest elektryczna ,oczywiście ,,,od pralki.Konstrukcja jest naprawdę dziwna,ale jezdzi,co prawda najlepiej na wprost i nawet pływa,choc ,tylko do przodu,bo sposób napedu śruby uniemożliwia jej napęd do tyłu.Silnik i sporo mechanizmów pochodzi z fiata 126.Ciekawostką jest zamontowanie silnika i skrzyni biegów tyłem do kierunku jazdy.Trzeba się więc troche nagimnastykować przy zmianie biegów.Mi jakoś szybko udało się przestawić.Nadwozie jest z żywic,więc nie koroduje,a z częściami nie ma problemu.

_________________
Nigdy nie jest tak zle,aby nie mogło byc gorzej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 8:12 am Odpowiedz z cytatem
kuna
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 1




Ogłoszenie jest jeszcze aktualne ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 9:16 pm Odpowiedz z cytatem
autocukierek
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: Tbg




chcę kupić amfibię proszę o kontakt 727373717

_________________
autocukierek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALE ť SPRZEDAM UNIKAT AMFIBI !!!!! TANIO !!!!
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX