Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarneť STAR 266 NAPĘD I BLOKADA MECH RÓŻNICOWEGO
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
STAR 266 NAPĘD I BLOKADA MECH RÓŻNICOWEGO
PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 4:46 pm Odpowiedz z cytatem
ghufranshaikh
Poborowy
 
Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 0




Witam wszystkich zakupiłem wojskowego stara 266 na którym była radiostacja ale została zdemontowana przez pomyleńców bo demontując obcinali kabe jak leci pierwszy problem po ich wizycie to niemożność odpalenia samochodu rozpieli coś z przodu wisiały tylko cztery kable (nie mam pojęcia co tam wymontowali) dopiero po połączeniu trzech tych kabi razem (jeden został luzem) pojawił się prąd i można odpalić silnik. Jeśli ktoś wie co odłączyli proszę o podpowiedz. ( muszę zaznaczyć , że z przodu znajduje się podgrzewacz rozruchu albo webasto niestety nie wiem czy działa). Następna szkoda jakiej dokonali to porozrywane kable w desce rozdzielczej i tu pojawia się największa zagadka po odpaleniu silnika postanowiłem przejechać kawałek i sprawdzić napędy z tego co wywnioskowałem napędy załączane są elektrycznie przez elektrozawory, które puszczają powietrze do siłowników, a co z blokadą mechanizmu różnicowego bo jak odnalazłem kable które po zwarciu coś włączają to nie wiem czy włączył się napęd czy blokada mechanizmu różnicowego dodam ,że próbuję znależć coś w instrukcji obsługi ale jakoś nie mogę przydała by się pomoc kogoś kto takim starem jeżdził i wie co i jak powinno być
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarne ť STAR 266 NAPĘD I BLOKADA MECH RÓŻNICOWEGO
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX