Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť MODLIN Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 11:50 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




Anonymous napisał:
Widzę tu coraz ciekawsze wypowiedzi. Wiele osob jest święcie przekonanych o własnym wysokim poziomie. Każdy ma prawo czuć się gwiazdą, ale wypicie paru piw na zlotach to raczej nie rekonstrukcja. Coraz wyrazniej widzę barak szacunku u nowych rekonstruktorów do czegokolwiek. Pamietam grupę 173 kilka lat wstecz, kiedy to Paweł i Karol byli tam głównymi załozycielami, bardzo mi sie podobalo. A ich strona, SUPER, czy może się mylę? Zobaczcie sami jaka jest różnica w poziomie. Może oni mieli wiecej pomysłów i chęci, bo na pewno kasy mieli mniej jak wiekszość z Was. Ja mogę Was ocenic po incydencie z Jackiem Sadowskim. Moja ocena jest raczej mierna, malo kto miał odwagę publicznie powiedzieć, że Kolas postąpił źle. Jesteście mocni za plecami. Malo kto pokusił sie o ocene tego incydentu. Wiele osób wam pomagalo, choć wcale nie muszą sie tym chwalić, nikt nie każe wam dziekowac na kolanach, po dalsze wyjasnienia odsyłam do Piotrka Kolasińskiego. Co do mnie to możecie opowiadac na moj temat, co chcecie. Dlugo w tym siedzę i widzialem niejedno. Ludzie przychodzą i odchodzą. Przyjdą nowi i niektórzy z Was odpadną z tego ruchu. Myslicie, że jak ktoś był na 2 zlotach to wszystkie rozumy pozjadał.
Nie bardzo rozumiem co ma na myśli bełt, albo bosman. Trzeba przyznac, że wykazali się wyjatkową klasą i inteligencją, może by tak się podpisać?
To by bylo na tyle.
Jarek Możdżyński

Oceniasz grupę po tym jak zachował się jeden jej członek?? brawo. Nie zamierzam brać odpowiedzialności za to co ktoś o kimś napisał, nie obchodzi mnie co kto o kim myśli.
Jak już napisałem zlot nie jest rekonstrukcją per se.
Dawna strona 173ciej robiła wrażenie, owszem, szacun - czemu więc nie stoi nadal (a może stoi?) To co jest teraz jest efektem naszych działań. Czy ich strona była taka wspaniała od samego początku? Czy też był to efekt długiej pracy?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 12:19 am Odpowiedz z cytatem
Gość
 




Oceniam grupę za brak reakcji na glupotę jednego czlonka. Strona Pawła i Karola to efekt dlugiej pracy, efekt był wspanialy. Piszesz, że strona robila wrażenie, to slabe okreslenie. Przeciez z niej sie nauczyliscie czegokolwiek. Wiem, że każdy ma prawo bronić włanych przekonań, ale trzeba miec argumenty. Mnie się wydaje, że kto nie z Wami to przeciwko ( mogę się mylić ) Moim zdaniem bardzo źle, że tak malo Cię obchodzi. Zobacz jak łatwo przychodza oceny, ten to wiesniak, tamten to glupek. Jak bym nie powiedział, że 503 nazywa się THE ROCK to nie wiem czy byście się dowiedzieli do dzisiaj. Czy zaraz trzeba sie pręzyć na wielkich rekonstruktorów. Ja nie oceniam działalności grupy źle, kazdy ma prawo zrobic co zechce z własnym czasem i kasą. Nie może byc tylko przekonany, że doskonale mu wszystko wychodzi. Uważam, że troche pokory nie zaszkodzi. Mam prowa do ocen, na moich artykułach też się paru wychowalo
( np. Paweł i Karol i jest to powód do zadowolenia ) No i jeszcze jedno, na każdą próbę krytyki reagujecie nerwowo, albo wojna, albo olac ich.
Jarek Możdzyński
PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 12:34 am Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




UWAGA! PRZENOSIMY DYSKUSJĘ NA ODDZIELNY WĄTEK!!
http://www.forum.militarni.pl/viewtopic.php?p=7204#7204

Modlin mnie nie zachwycił.(żeby nie było że nie na temat)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Sie 24, 2005 12:41 am Odpowiedz z cytatem
Gość
 




No nie do końca sie z Tobą zgadzam. Modlin dopiero wystartował, najwazniejsze, że organizator ma chęci do działania. Poza tym bedzie tam co robić nawet jak zacznie padac. Samo miejsce też mi sie bardzo podoba, jest tam fajny klimat. Myslę, że jak się rozkręci to bedzie naprawdę dobra impreza. Plany są ambitne, ale realne Laughing
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:13 pm Odpowiedz z cytatem
Miron
kapral
kapral
 
Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 29




A ja pozwolę sobie na wtrącenie słów kilku.
Modlin - impreza i towarzystwo z wyłączeniem niejakiego Etiopa - bardzo sympatyczna.
Żarcie nie dość, że pod zdechłym kotem to drogie
Warunki sanitarne - skandal, po awarii kibli mogliby chociaż Toi Toje ściągnąć
Mimo, iż wiem, że pieniądze z biletów dla zwiedzających poszły na zbożny cel odnowy Twierdzy to uważam, że po raz kolejny ktoś z nas zrobił klaunów zgarnął kasę a nam nie zapewnił chociażby kibla.

_________________
Są dwie naprawdę bezgraniczne rzeczy - Wszechświat i ludzka głupota; co do Wszechświata nie jestem całkiem pewien.
Albert Einstein
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 11:53 am Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




No, to jak? Jeszcze raz spotkanie w MODLINIE?
Zapowiada się całkiem ciekawie...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 11:59 am Odpowiedz z cytatem
Cassi
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 106




Pewnie, pewnie... Pożyjemy, zobaczymy! Laughing Relacja pewnie będzie na militarni.pl Laughing

_________________
Pozdrawiam wszystkich!
Cassi
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 10:48 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Pewnie królik będziesz w Modlinie? W piątek czy w sobotę?

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 12:49 pm Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




Kto będzie 11?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 12:51 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Ja będę. A może też i 12.11.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 12:54 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Królik, no to tam już pogadamy w piątek Smile


Paula, Ty będziesz 11 z Jarkiem Smile

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 12:55 pm Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




Będziesz handlował?:>
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 12:56 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Kto, ja? A niby czym?

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 1:06 pm Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




no przecież to giełda militarna :>.

powinnam byc 11, cieszysz sie? ach tak wiedzialam:> Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 1:32 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Shocked Shocked Shocked

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť MODLIN
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 6 z 9  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX