Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť GRH Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 5:41 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Może by sam raczył to powiedzieć? Czy potrzebny jest mu adwokat?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 5:57 pm Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




potrzebny jest mu adwokat
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 8:28 pm Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




Witam,
nie wiem jak u Was z czasem, ale u mnie kiepsko. Zmieniłem robotę. Dopiero teraz wróciłem, a obiadku też nie zdązyłem zjeśc. Kiedy mam więc odpisywać, codziennie to samo, mogę oczywiście nie pracowac i będę miał czas odpisywać lub jak kto woli popisywac się. Napisałem o sylwetce Wojtka i co cisza. Przeciez widzę, że mnie się nie odpisuje to na jakiego grzyba będę się produkował!!! Nikt tego nie zauważył?, a może chcę skłucać "środowisko" lub sie mądrzę lub co innego, mnie sie przecież olewa. Kogo obchodzą moje teksty, Kolas zadzwoni jak coś potrzebuje, teraz ma nową zabawkę i ma mnie w dupie. Nie pcham się, gdzie mnie nie chcą.
Pozdrawiam Expi, fajnie że mamy kontakt. Nie wiem Piotrek czym Cię uraziłem.
Pozdrawiam serdecznie
Jarek
PS. A co do środowiska to jest ciekawie, czekam kiedy pretensje i opinnie zostana powiedziane w oczy a skończy się włazidupstwo bo ktoś może załatwic fanty.
PSS. Oczywiscie nie mam do nikogo pretensji.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 8:36 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Hello, skoro rozmawiacie o moim magazynku na zdjęciu, to może w końcu ja się wypowiem w tej kwestii...otóż mam na zdjęciu 20nb magazynek w XMie...wyglądać to może trochę złudnie, ponieważ trzymam tam rękę, a magazynek niestety nie wchodzi do samego końca i brakuje mu ok 5mm. ale napewno jest 20 nb, więc proszę zakończcie ten temat i nie oceniajcie tego co mam, bo zaczyna to być nudne i nie lubię kometarzy w stylu "każdy orze jak może"...na 20nb magazynek jeszcze mnie stać Razz hehe Smile

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 10:04 pm Odpowiedz z cytatem
Walkie
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 401
Skąd: Belgia-Antwerpia




Doc! Nie unos się. Wink Nikt nie kwestionuje twojej postaci i wiedzy, a ja juz tym bardziej skoro nie ma mnie na zdjęciu. (Nieobecni nie maja glosu) Problem polega na tym, że w rekonstrukcjach postaci wlaśnie takie detale są zauważane przez ludzi jak choćby te feralne 0,5 cm magazynka. Wink
Detale,detale i detale. jak ktoś tu wspomnial to cięzka praca. Wiedza i... sianko Very Happy Temat skończony. Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 11:08 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




No więc to ja jestem tym "Guru"ze Świdnika (dziękuję za komplement)... Możecie mnie zjechać jak chcecie... Następna sprawa... jak wypisuję bzdury to proszę o konkretne sprostowania... A tak pozatym to niektórzy z Was zachowuja się jak zwykłe dresy spod monopolowego wyśmiewając się z innych, i pomysleć, że dorośli ludzie... a czy nie lepiej by było zastosować konstruktywną krytykę przy spotkaniu i wszystko, żeby się odbyło w przyjaznej atmosferze, a nie jechać ludzi zapominając jakim to się na początku było... Owszem niektórzy z Was są wporządku i chętnie bym sie z nimi spotkał aby porozmawiać, posłuchać rad, wskazówek... Nikt od nas nie chce aby go za rączkę ciągnąć... Ja sobie poradziłem bez większych problemów sam bez niczyjej pomocy (no może poza pomocą Darka z Recondo i Willarda, ale oni się nie wyśmiewali i zachęcili mnie jeszcze bardziej do tego hobby) A tak pozatym to grupa się będzie tak nazywać i Wam nic do tego, czy to będzie GRH czy wesoła kompania marynarza popaja... jeżeli Was to uraża to sie nie wypowiadajcie, nie odzywajcie, ewentualnie obrażajcie, ale po co się od razu oburzać i nabijać, przecież jesteście ludźmi na poziomie (przynajmniej tak mi się wydaje). No i na koniec chciałem powiedzieć, iż przyjedziemy do BB i niechciałbym aby ktoś się z nas nabijał, ponieważ będziemy wyglądać poprawnie, napewo nie doskonale (bo to przyjdzie z czasem) ale napewno ok. Poprostu jak przyjedziemy, to chciałbym abyśmy wymienili się doświadczeniami... chciałbym posłuchać opinii i wskazówek ludzi, którzy siedzą w tym długo, bez żadnych negatywnych emocji, nabijania się itp... Po prostu zachowujmy się jak ludzie dorośli.
A jeżeli chodzi o Jacka Sadowskiego i jego grupę z łodzi to owszem są przykładem, ale dla mnie to są "jacyśtam goście" ponieważ nie znam ich osobiście i takimi dla mnie pozostają (narazie), przecież nie będę ich ubóstwiał i się do nich modlił....
No i nie mogę się powstrzymać... Panie G838, prosze mnie nie nazywać, jakimś tam chłopcem, bo pewnie jestem mężczyzną w większym stopniu niż ty... jak masz do mnie jakiś problem, to powiedz mi to prosto w twarz jak będę w BB (a przyjadę napewno, i byle kto nie będzie mi mówił czy się powinienem pojawiać czy nie), a nie na forum wypisujesz... łatwo tak na odległośc nie ? I skoro jesteś taki zajebisty to se postaw pomnik swój na podwórku (najlepiej w stylu pomnika spod Ściany Pamięci, tylko ze swoją pdobizną na każdej figurze) Aha i jeszcze jedno, skoro taki z ciebie super reenactor to skąd masz "jumpwings", skakałeś kiedyś na spadochronie ?? Ile skoków bojowych ??

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 12:15 am Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




No dobra Walkie...masz rację Smile Ty masz głos, dla mnie Twoje zdanie się liczy Wink...ale nadal to był magazynek 20nb a te 0,5 cm można jakoś ominąć...grunt, że było oki Smile

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 4:07 am Odpowiedz z cytatem
Walkie
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 401
Skąd: Belgia-Antwerpia




jeszcze jedno, skoro taki z ciebie super reenactor to skąd masz "jumpwings", skakałeś kiedyś na spadochronie ?? Ile skoków bojowych ??[/quote]
Zaraz, zaraz...
Renaacting to maksymalnie wierne ODTWARZANIE postaci z danego okresu i jednostki. Jumpwings jest elementem postaci. To samo dotyczy innych odznak, wyszkoleń i stopni...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 8:34 am Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Chłopcze lepiej żebyśmy się nie spotkali osobiście
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 8:47 am Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Ekhm... właśnie kol. Skrzypek wytrącił mi z ręki wszystkie argumenty, których użyłem w dyskusji z Wami, na temat "nowych" w rekonstrukcji. Niniejszym przepraszam wszystkich moich rozmówców za moją naiwną wiarę w dobrą wolę, zaufanie i docenieni Waszych osiągnięć przez tzw. "młodych".

A teraz parę słów do Skrzypka:
Skrzypek napisał:
No więc to ja jestem tym "Guru"ze Świdnika (dziękuję za komplement)... Możecie mnie zjechać jak chcecie...

Nie chcieliśmy, ale teraz się zastanawiamy.
Cytat:
Następna sprawa... jak wypisuję bzdury to proszę o konkretne sprostowania

Problem polega na tym, że na TYM forum jeszcze niewiele napisałeś. Na Wasze forum kilka osób weszło po Twoim słynnym tekście, ale o tym za chwilę.
Cytat:
tak pozatym to niektórzy z Was zachowuja się jak zwykłe dresy spod monopolowego wyśmiewając się z innych, i pomysleć, że dorośli ludzie

Dziękujemy za komplement. Miło nam niezmiernie, że masz takie zdanie o nas, zastanawiamy się tylko dlaczego chcesz dołączyć do takiej kompanii?
Cytat:
a czy nie lepiej by było zastosować konstruktywną krytykę przy spotkaniu i wszystko, żeby się odbyło w przyjaznej atmosferze

cyt.: "się mogą śmiać. mam ich w d...". Budujesz przyjazną atmosferę, oj budujesz...
Cytat:
a nie jechać ludzi zapominając jakim to się na początku było

Zauważ, że nikt Cię jeszcze nie "zjechał", a moja dyskusja z ludźmi z tego forum miała na celu uniknięcie tego w przyszłości...
Cytat:
Owszem niektórzy z Was są wporządku i chętnie bym sie z nimi spotkał aby porozmawiać, posłuchać rad, wskazówek

Chyba się nie uda. Wiesz, my - dresy - trzymamy się razem.
Cytat:
Nikt od nas nie chce aby go za rączkę ciągnąć

Serio? No, to mnie uspokoiłeś, bo myślałem, że się mylę czytając TO
Cytat:
Ja sobie poradziłem bez większych problemów sam bez niczyjej pomocy (no może poza pomocą Darka z Recondo i Willarda, ale oni się nie wyśmiewali i zachęcili mnie jeszcze bardziej do tego hobby)

To mnie akurat nie dziwi, bo poza szczytną ideą oni na tym zarabiają, czego oczywiście w najmniejszym stopniu nie neguję.
Cytat:
A tak pozatym to grupa się będzie tak nazywać i Wam nic do tego, czy to będzie GRH czy wesoła kompania marynarza popaja

Na razie jednak jest to tylko kompania (może i wesoła) marynarza POPEYE'a, bo do grupy to mimo wszystko troszeczkę wam brakuje.
Cytat:
jeżeli Was to uraża to sie nie wypowiadajcie, nie odzywajcie, ewentualnie obrażajcie

Kolego, chyba nie zdajesz sobie sprawy co to jest FORUM.
Cytat:
Poprostu jak przyjedziemy, to chciałbym abyśmy wymienili się doświadczeniami

Ekhm... WYMIENILI?
Cytat:
Po prostu zachowujmy się jak ludzie dorośli

Aha. "Się mkogą śmiać, mam ich w d..."
Cytat:
A jeżeli chodzi o Jacka Sadowskiego i jego grupę z łodzi to owszem są przykładem, ale dla mnie to są "jacyśtam goście"

Aha. "Się mogą śmiać, mam ich w d...".
Cytat:
przecież nie będę ich ubóstwiał i się do nich modlił....

Jak ich poznasz, to możesz zmienić zdanie.
Cytat:
No i nie mogę się powstrzymać...

To puść!
Cytat:
Panie G838, prosze mnie nie nazywać, jakimś tam chłopcem, bo pewnie jestem mężczyzną w większym stopniu niż ty

Taaaa, masz jaja ze stali i fajfusa po kolana, jesz drut kolczasty, sikasz napalmem i trafiasz w pchli tyłek z 200m... Oj, to nie ten film, sorki!
Cytat:
jak masz do mnie jakiś problem, to powiedz mi to prosto w twarz jak będę w BB

No, dawaj, G838, SOLÓWA!
Cytat:
a przyjadę napewno, i byle kto nie będzie mi mówił czy się powinienem pojawiać czy nie

Właśnie takimi tekstami sobie grabisz.
Cytat:
I skoro jesteś taki zajebisty to se postaw pomnik swój na podwórku (najlepiej w stylu pomnika spod Ściany Pamięci, tylko ze swoją pdobizną na każdej figurze)

Ej, może bez wyrażeń, co? Pogratulować poczucia humoru...
Cytat:
Aha i jeszcze jedno, skoro taki z ciebie super reenactor to skąd masz "jumpwings", skakałeś kiedyś na spadochronie ?? Ile skoków bojowych ??

A Ty brałeś udział w jakiejś wojnie? NIe? To skąd masz CIB?

Obawiam się, drogi Skrzypku, że w przciwieństwie do Walkera udało Ci się skutecznie zniechęcić to szacowne grono do swojej osoby. Życzę zatem miłych zlotów!

G838 napisał:
Chłopcze lepiej żebyśmy się nie spotkali osobiście

Wyluzuj, szkoda pary. Facet już się sam skreślił. Ale z tego Walkera to może coś jeszcze być...


Ostatnio zmieniony przez królik dnia Czw Lis 10, 2005 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 9:05 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Jarku,
wiesz ze zawsze bardzo się cieszymy jak zabierasz głos a (nie chcę tu pisać o padaniu jedynie słusznych wyroków) zdnie Twoje jest dla nas bardzo cenne. Kto odważyły się podejmować dyskusję o zdjęciu Wojtka? Very Happy Very Happy

Skrzypek,
Witaj na Forum, dość sprawnie udało Ci się zaskarbić sobie przychylność innych... Twisted Evil

Królik,
Nic dodać, nic ująć, rewelka!!! Very Happy Very Happy

Doc,
jak na priva...
Cool

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 9:08 am Odpowiedz z cytatem
Kolas
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 32




eh Skrzypciu dales popis nie powiem

G838 napisał:
Chłopcze lepiej żebyśmy się nie spotkali osobiście

za to sam bym ci pomnik wystawil z twoimi podobiznami:)Smile:)hehe

_________________
Pozdrawiam
Kolas
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 9:08 am Odpowiedz z cytatem
fraser
st. chorąży sztab.
st. chorąży sztab.
 
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 866
Skąd: z Powiśla




Skrzypek, pr mozna pozazdrościc - po pierwszym poście jestes ulubieńcem tłumów... Evil or Very Mad

Królik - BRAWO! Very Happy

_________________
NE DESIT VIRTUS

Adam FRASER Maksymowicz
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 9:15 am Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Embarassed
miło mi - starałem się.

Swoją drogą bardzo mnie ciekawi jego ewentualna odpowiedź...

Aha, Skrzypek, coś mi się przypomniało a propos błędów:

prowincja nazywa się CU CHI, a nie Chu Ci. Chucie to się ma jak hormony szaleją. Oczywiście, jeżeli rozmawiamy o TYM SAMYM Wietnamie...
I jeszcze taki żarcik, co się dzieje po wpisaniu w GOOGLE "Chu Ci".
Oto, CO SIĘ DZIEJE.

Dla niezorientowanych WYJAŚNIENIE
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 12:25 pm Odpowiedz z cytatem
cap.Walker
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 16




Dzięki, że uważacei, że ze mnie ,,coś" jeszcze będzie. Czy byłby ktoś chętny na spotkanie ze mną i kozim w modlinie w sobote?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť GRH
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 10 z 19  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 17, 18, 19  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX