Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť GRH Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 1:51 pm Odpowiedz z cytatem
Walkie
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 401
Skąd: Belgia-Antwerpia




Nie no, jasne. Np. ja z Kwietniem u Ady...


Raczej w stylu: "usiądż Walkie zobacz co kupiłem... Smile
Wow! Shocked "
albo: " Te jungle boots byly odłożone dla mnie" Twisted Evil


Co miałby zrobić? Czemu poddać?
eeeeeeee tam! Daj mu się wypowiedzieć!


Ostatnio zmieniony przez Walkie dnia Czw Lis 10, 2005 2:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 2:16 pm Odpowiedz z cytatem
cap.Walker
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 16




Nie wiem, jak się znajdziemy. Może podam swój kom-888501232 to jakoś się zdzownimy jak będzeimy na miejscu. W Modilniebędę na 75%. Będę ja i kozi,a czy będzie Skrzypek to nie wiem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 2:22 pm Odpowiedz z cytatem
Walkie
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 401
Skąd: Belgia-Antwerpia




Ok. Fajnie! Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 3:08 pm Odpowiedz z cytatem
jerry_k
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Wawa




nie no jak wszyscy jada to wszyscy:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 3:50 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




No, z naszym ulubieńcem nie jest najgorzej - był na forum (nie odpisał, a szkoda, bo liczyłem na jakąs małą polemikę) i wiecie co zrobił? Poprawił tę nieszczęsną prowincję w swoim opisie. Coś jednak do niego dociera...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 3:51 pm Odpowiedz z cytatem
fraser
st. chorąży sztab.
st. chorąży sztab.
 
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 866
Skąd: z Powiśla




Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
NE DESIT VIRTUS

Adam FRASER Maksymowicz
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 3:54 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




Że niby wątpiliście czy odpiszę ?? Moja poprzednia wypowiedź może nie była zbyt mądra... Przepraszam wszystkich a wszczególności G838 (wiem wiem, teraz będzie wyśmiewanie się ze mnie itp, chociaż ja chcę się pogodzić), poprostu troche zniechęcającą postawę przyjął... ok zniechęciłem Was do siebie, ale nie oceniajcie człowieka po jednej wypowiedzi... Nikt nie każe wam czytać naszego forum, a napewno się nabijać z wypowiedzi na nim, myślę, że mając wiedzę taką jak wy, wyglądało by to zupełnie inaczej... (napewno każdy z Was kedyś błądził, tak jak my teraz, nie ma się z czego śmiać. jak coś bodzie w oczy to sprostować albo chociaż powiedzieć, że to nie tak i poszukajcie sobie dokładniej) co do Cu Chi to zwykła literówka... każdemu się może zdarzyć... a co do szacunku do Łodziaków... może jakbym ich poznał to bym zmienił zdanie, lecz nadal nie będę się do nich modlił (pisząc, że mam ich w dupie chodziło mi o to, iż nie przejmowałbym się ich szyderstwem z innych, a nie, że mam ich za nic) Co do nazwy to grupą jesteśmy (chociazby z tego powodu, iż jesteśmy w jakimś stopniu zorganizowani, wiemy czego chcemy, mamy blizniacze zainteresowania, a reszta nazwy czyli RH jest po to aby w przyszłości nie zmieniać 10 razy owej, tylko niech już będzie jaka jest) jaby były jakieś jeszcze niedomówienia albo pretensje to proszę o zdanie...

A co do drwin i wysmiewania się (czyli nieinteligentnych i idiotycznych wypowiedzi, jak moja poprzednia) Posty jakiegoś człowieka z tego forum na naszym:
"a czy rodzice to wam pozwalają, na takie zabawy?"
otolink:http://www.asgswidnik.fora.pl/viewtopic.php?t=101&postdays=0&postorder=asc&start=30
No i co wy na to, chyba nienajmądrzejsza wypowiedź,może jak i nasze na naszym forum, lecz padają one w wyniku niewiedzy, która (wiedza oczywiście) jest stale pogłębiana


Ostatnio zmieniony przez Skrzypek dnia Czw Lis 10, 2005 4:12 pm, w całości zmieniany 4 razy

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 3:57 pm Odpowiedz z cytatem
fraser
st. chorąży sztab.
st. chorąży sztab.
 
Dołączył: 04 Lut 2005
Posty: 866
Skąd: z Powiśla




No prosze....

_________________
NE DESIT VIRTUS

Adam FRASER Maksymowicz
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 4:12 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Skrzypek napisał:
Że niby wątpiliście czy odpiszę ??

Chyba nie... Czekaliśmy tylko kiedy.
Cytat:
Moja poprzednia wypowiedź może nie była zbyt mądra...

Delikatnie rzecz ujmując. BARDZO delikatnie.
Cytat:
Przepraszam wszystkich a wszczególności G838 (wiem wiem, teraz będzie wyśmiewanie się ze mnie itp, chociaż ja chcę się pogodzić), poprostu troche zneichęcającą postawę przyjął...

WOW! No, no, gratuluję, G838.
Za przeprosiny nikt nie będzie Cię wyśmiewał.
ON przyjął postawę? A to przypadkiem nie TY pierwszy zaatakowałeś? Mam zacytować?
Cytat:
ok zniechęciłem Was do siebie

Masz 100% racji. Nie, 1500%.
Cytat:
, ale nie oceniajcie człowieka po jednej wypowiedzi

A skąd. Teraz mamy już dwie.Smile
Cytat:
... Nikt nie każe wam czytać naszego forum, a napewno się nabijać z wypowiedzi na nim

A ktoś coś takiego zrobił? Jak dotąd cytowana była wyłącznie jedna. Twoja. Zacytować?
Cytat:
, myślę, że mając wiedzę taką jak wy, wyglądało by to zupełnie inaczej...

Znowu masz rację!
Cytat:
(napewno każdy z Was kedyś błądził, tak jak my teraz, nie ma się z czego śmiać. jak coś bodzie w oczy to sprostować albo chociaż powiedzieć, że to nie tak i poszukajcie sobie dokładniej)

A czy my robiliśmy coś innego? Czytałeś moje odpowiedzi odnośnie zakupu hełmu przez Walkera? Na pewno czytałeś.
Cytat:
co do Cu Chi to zwykła literówka...

Jaaaaaaaaasne.
Cytat:
co doszacunku do Łodziaków... może jakbym ich poznał to bym zmienił zdanie

Aha, znaczy, że jak kogoś nie znasz, to możesz mieć o nim jak najgorsze, tak? Nieważne dokonania, wiedza, itp.
Cytat:
pisząc, że mam ich w dupie chodziło mi o to, iż nie przejmowałbym się ich szyderstwem z innych, a nie, że mam ich za nic

Przyjąłeś złe założenie, że NA PEWNO CIĘ WYŚMIEJĄ, zanim ich jeszcze poznałeś. Stąd oburzenie.
Cytat:
) Co do nazwy to grupą jesteśmy (chociazby z tego powodu, iż jesteśmy w jakimś stopniu zorganizowani, wiemy czego chcemy, mamy blizniacze zainteresowania, a reszta nazwy czyli RH jest po to aby w przyszłości nie zmieniać 10 razy owej, tylko niech już będzie jaka jest) jaby były jakieś jeszcze niedomówienia albo pretensje to proszę o zdanie...

Niedomówienie jest jedno: GRH to będziecie po pierwszej rekonstrukcji.
Cytat:

A co do drwin i wysmiewania się (czyli nieinteligentnych i idiotycznych wypowiedzi, jak moja poprzednia) Posty jakiegoś człowieka z tego forum na naszym:
"a czy rodzice to wam pozwalają, na takie zabawy?"

A co mi tu wklejasz wypowiedzi jakiegoś pajaca? Anonimami się przejmujesz?
BTW: skoro Tobie nie podobają się te wypowiedzi, to chyba zrozumiesz, że tu nie podobają się Twoje.
Cytat:
, lecz padają one w wyniku niewiedzy, która jest stale pogłębiana)

No, jak będziecie pogłębiać niewiedzę, to daleko nie zajedziecie...

Ale to miło, że zebrałeś się na odwagę. Doceniam to.
Pzdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 4:27 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




Oczywiście chodziło o pogłębianie wiedzy (już poprawiłem) a z Cu Chi to serio była literówka (potem nie zwracałem wogóle uwagi na ten wpis i dlatego tak zostało)
Owszem czytałem Twoje wypowiedzi kolego Królik na temat m1. Dziekuję za takowe.
Jeżeli chodzi o łodziaków to przyjałem to po wypowiedziach które przytoczył Olsen bodajże na naszym forum, jak tak nie jest to tym lepiej, i chwali się... (i może skończmy już temat łodziaków bo chyba zostało wyjaśnione?)
Co do wypowiedzi G838 to chodziło mi o pogardliwe: "ten chłpiec" (przynajmniej pogardliwym mi się wydało) A co do wypowiedzi tego anonima to wydaje mi się, że jest ze środowiska rekonstruktorów a o tymże środowisku i podejściu jego członków do nowych mówimy... ( moje wrażenie co tego, iż jest to środowisko negatywnie nastawione do młodych potwierdza wypowiedź Kolasa: "każdy na początku zostanie wyśmiany")

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 4:40 pm Odpowiedz z cytatem
Walkie
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 401
Skąd: Belgia-Antwerpia




Skrzypek napisał:
.. ( moje wrażenie co tego, iż jest to środowisko negatywnie nastawione do młodych potwierdza wypowiedź Kolasa: "każdy na początku zostanie wyśmiany")

Srodowisko nigdy nie było negatywnie nastawione tylko małe. Każdy tu zna prawie każdego (przynajmniej ze słyszenia) Jak te srodowisko ma reagować jak nowy w branzy najeżdza faceta którego znaja wszyscy. Broni się, a najlepszą formą obrony jest atak. Wypowiedż kolasa z pewnością nie była do końca przemyślana aczkolwiek każdy zna jego ekspresyjny sposób wyrażania uczuć...........
To środowisko zawsze się wypowiada na jakiś temat który rzucisz. Że jedne wypowiedzi są bardziej przemyślane inne mniej? Od tego jest forum Very Happy
Pozdr.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 4:43 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




Owszem, owszem od tego właśnie jest (ja jestem dobrym przykładem na nieprzemyślane wypowiedzi), chociażnie znam Kolasa, dla mnie zakładanie z góry, że z nowych się trzeba śmiać jest troszeczke bez sensu, nielepiej pogadać i powiedzieć co jest z czym źle ??

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 6:20 pm Odpowiedz z cytatem
cap.Walker
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 16




Dzięki za wszytko co było tu pwiedzane, a raczej anpisane. Temat stał się OT, więc proszę o zamknićie teamtu.
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 9:11 pm Odpowiedz z cytatem
Kolas
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 32




dobra to skoro mowa o tym smianiu sie z nowych osob w branzy
niech sie wypowie ten kogo nie ubawilo czytanie forum grupy ze swidnika i nie posmial sie troche z tego co tam wypisywali
skrzypek- zobaczysz za jakis czas jak lykniesz wiedzy, ze jak ktos calkiem nowy zacznie pisac niestworzone opowiesci tez bedziesz sie z tego smial!!!
czyz nie jest tak Michalku i fraserze??
ja przyznam sie bez bicia ze czytajac pierwszy raz forum grupy ze swidnika to plakalem ze smiechu, i gwarantuje ze nie bylem sam, i nie byl to smiech szyderczy lecz poprostu mozna bylo sie przy tym posmiac Very Happy

_________________
Pozdrawiam
Kolas
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 4:25 am Odpowiedz z cytatem
ssgt
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 11 Lis 2005
Posty: 50




Zapomniał wół jak cielęciem był - bez urazy do nikogo nie pije. Człowiek się uczy całe życie Wink
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť GRH
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 12 z 19  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX