Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť GRH Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 4:11 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




No ok ale zabawnym to miało nie być, bardziej może jest to bez sensu, dlatego, że wiedzę mamy wąską... ale nadal nie jest to powód do śmiechu (a jeżeli chodzi o nowych i pisanie niestworzonych opowieści to posiadając dość dużą wiedzę o zakone templariuszy nie śmieję sę z nowych którzy przyjdą do grupy odtwarzającej templariuszy, chociaż gadają bzdury, staram się wyprowadzić ich z błędu ale napewno się nie śmieję, poprostu nowy człowiek się stara, może mu to od razu nie wychodzi ale się stara... a starszy powiniem mu w tych staraniach pomóc a nie śmiać się z tego (chociażby przez wzgląd na swoje poczatki, które nie zawsze były lepsze niż innych)...

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 8:25 pm Odpowiedz z cytatem
Kolas
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 32




nie chce mi sie juz ciagnac tego tematu bo zaczyna sie robic nudno

_________________
Pozdrawiam
Kolas
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 2:13 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




No i ok, temat skończonym niech będzie...

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 12:01 am Odpowiedz z cytatem
ssgt.Frantz
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 107





To mnie akurat nie dziwi, bo poza szczytną ideą oni na tym zarabiają, czego oczywiście w najmniejszym stopniu nie neguję.


hmmm.... a już myślałem że mnie tutaj lubią... warto zapytać Skrzypka ile mu fantów z namu sprzedałem: przykro że szufladki są także tutaj - jak juz masz własne www i płacisz podatki to jesteś "zarabiaczem/wyzyskiwaczem"...
[/u][/i] Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:32 am Odpowiedz z cytatem
Walkie
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 401
Skąd: Belgia-Antwerpia




Kolas ma racje. Dajcie już spokój, co? Nie zaczynajcie od nowa. Kto od kogo i za ile kupuje nie powinno być w żaden sposób poruszane na forach! To są prywatne sprawy...... Sad Każdy się zaopatruje tam gdzie mu pasuje i gdzie lubi...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 9:21 am Odpowiedz z cytatem
Kolas
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 32




to kto za ile cos kupil a za ile sprzedaje to juz jego sprawa, nie wiem po co poruszacie taki temat, klient ma zaplacic i jest wolny

_________________
Pozdrawiam
Kolas
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 12:57 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




ssgt napisał:
Zapomniał wół jak cielęciem był - bez urazy do nikogo nie pije. Człowiek się uczy całe życie Wink

Chyba nie do końca. Chodzi mianowicie o to , że - jak mniemam - żaden z nas nie tworzył postaci z życiorysem (nazwisko, pochodzenie, IQ, perypetie życiowe) skupiając się jedynie na odtworzeniu elementów ekwipunku i munduru.
Kolas napisał:
ja przyznam sie bez bicia ze czytajac pierwszy raz forum grupy ze swidnika to plakalem ze smiechu, i gwarantuje ze nie bylem sam, i nie byl to smiech szyderczy lecz poprostu mozna bylo sie przy tym posmiac

Masz rację. Mnie to też rozbawiło, ale po chwili poczułem się... zażenowany. Nie widzę bowiem potrzeby pisania czy mówienia, że moja postać to "Rambo John J., porucznik, Zielone Berety, dwie tury w Namie, po porocie do kraju... itd.". Jest to po prostu ZBĘDNE i naraża na śmieszność.
Żeby nie robić Wam obciachu nie wkleję linka. Zainteresowani sami znajdą.
Skrzypek napisał:
a starszy powiniem mu w tych staraniach pomóc a nie śmiać się z tego

Znaczy jak? Życiorys dopisać? Proooszę... Smile
Walkie napisał:
Kolas ma racje. Dajcie już spokój, co? Nie zaczynajcie od nowa. Kto od kogo i za ile kupuje nie powinno być w żaden sposób poruszane na forach! To są prywatne sprawy......

A wcale, że nie. Razz
Ja kupiłem ostatnio bardzo fajną LBV MOLLE II Zippered z ładownicą na trzy magi za 180PLN. Od Borysa. Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:01 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




... i bandoliera z krótkimi magami tez byla u Borysa. I cena chyba tez byla nizegorsza, nie?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:06 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




G838 napisał:
... i bandoliera z krótkimi magami tez byla u Borysa. I cena chyba tez byla nizegorsza, nie?

Bandolier + 7 magazynków krótkich poszedł za 300PLN. SOLD.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:07 pm Odpowiedz z cytatem
izi
kapral
kapral
 
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 28




królik napisał:

Ja kupiłem ostatnio bardzo fajną LBV MOLLE II Zippered z ładownicą na trzy magi za 180PLN. Od Borysa. Smile


Fajna kopia przekombinowanej kamizelki Mr. Green
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:09 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Bardziej oryginalna niż ładownica szachida. Razz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:22 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




No proszone było, żeby nie ciągnąć tematy ale cóż. To czy sobie wymyślamy postacie czy nie to nasza sprawa nie ?? A jeżeli się żle odbiera niektóre wypowiedzi to też troszkę bez sensu bo potem jakieś głupie problemy wynikają, ja mówiłem, jeżeli am się nie podoba, lub wywołuje w Was zarzenowanie naszym forum to go nie czytajcie... nie macie takiego obowiązku, a już napewno głupią rzeczą jest komentować to na innym forum... Poprostu bez sensu i nepotrzebnie... a to czu ktoś coś kupuje i odkogo to jest jego prywatną sprawą i nie podlega dyskusji... jeżeli ktoś chce sobie kupić przykładowo jungle boots za 700 zl a inny za 300 to jego sprawą jest... i po co to komentować ??

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 1:29 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




Drogi Skrzypku, przeczytaj to:
Skrzypek napisał:
No proszone było, żeby nie ciągnąć tematy ale cóż.

A teraz to:
Cytat:
jeżeli am się nie podoba, lub wywołuje w Was zarzenowanie naszym forum to go nie czytajcie... nie macie takiego obowiązku

Rozumiesz o co mi chodzi?
Forum publiczne ma to do siebie, że każdy może na nie wejść i przeczytać, a potem dowolnie skomentować (acz bez wulgaryzmów) na tymże forum lub na dowolnym innym. Proste?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 2:08 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




Ok przyznaję rację... ale skończmy już bo to nieczego nie wnosi... zamiast się kłócić może lepiej olać wcześniejsze sprzeczki i zająć się czymś konstruktywnym... taka moja propozycja... ja od siebie deklaruje, że nie będę nikogo już obrażał, bluzgał itp... i chciałbym oczekiwać tego od innych...

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 3:27 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Hm... mam pare zaległości w tym wątku ale przede wszystkim witam nowych militarnych:
ssgt'a (tajemniczego gościa Shocked ), Izi'ego (dzięki za fanty z bagażnika Very Happy ), ssgt. Frantza (szkoda że się nie spotkaliśmy w Modlinie Sad ).

Resztę pozdrawiam gorąco! Jak zwykle czyta się Was bardzo przyjemnie Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť GRH
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 13 z 19  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX