Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť GRH Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 9:59 pm Odpowiedz z cytatem
Bodi_Lodz
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 532
Skąd: Gorzów Wlkp.




Pewnie Chris Taylor hyhyhyhyhyhy Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 10:12 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




... w liście do babci...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 10:25 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




Monk napisał:
Ze Skrzypka będzie jeszcze soldier, grunt to się nie zniechecać i nie obrażać ja Szurkowski na Szozde - wytrwania i powodzenia.


Nie sądze, żebym się zniechęcił... zabardzo mi zależy...

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 10:43 pm Odpowiedz z cytatem
Monk
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 169
Skąd: z Powiśla




I właśnie ta chęć jest podstawą do zostania pasjonatem. Na tym forum zebrało się sporo ludzi od których bardzo wiele można się dowiedzieć. Może nie zawsze przyjmują nowych z otwartymi rękami i nie sprzedadzą od razu całej swojej wiedzy - ale z czasem i oni się otwierają.

No chociażby - Woman in Vietnam War
[/url]

_________________
Pozdrawiam Wszystkich

MONK.Idea
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
PostWysłany: Pią Lis 25, 2005 10:45 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




Wiem, zauważyłem i doceniam... jak widać nie zniechęciłem się... wystarczy pokazać że się do sprawy podchodzi poważnie... (ja nie chcę sobie robić wrogów pośród ludzi z ktorywmi zamierzam sięspotkać pogadać itp...)

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 5:55 pm Odpowiedz z cytatem
Bodi_Lodz
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 532
Skąd: Gorzów Wlkp.




Mówił ktos o jakimś piwie hyhyhyhyhy Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 10:14 pm Odpowiedz z cytatem
SAT CONG
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 403




Skrzypek napisał:
Monk napisał:
Ze Skrzypka będzie jeszcze soldier, grunt to się nie zniechecać i nie obrażać ja Szurkowski na Szozde - wytrwania i powodzenia.


Nie sądze, żebym się zniechęcił... zabardzo mi zależy...


I tak trzymac Skrzypek Very Happy
Dobrze pamietam swoje poczatki jak to mnie kazdy zlewal i wysmiewal Very Happy Pamietam jak ktos kiedys okreslil moja kolekcje co prawda kolekcje niemieckich fantow ze miesci sie w kartonie od butow heheh
Najgorsze sa zawsze poczatki ale to wiadomo Very Happy
Wiesz za moich czasow jak zaczynalem niebylo czegos takiego jak FORUM, ALLEGRO,EBAY itd niebylo nawet ksiazek!!!
Czlowiek mial w rekach zajebiste fanty a myslal ze to kopie:) ale co za niewiedze trzeba placic Sad Sad
Niestety tez nic niema odrazu!! Cierpliwosci a zrobisz sie na cacy Very Happy
Ty masz ta zajebista sytuacje ze na tym forum jest naprawde pare osobistosci ktore sa metorami jesli chodzi o Nam w pl. Niepotrzebnie dales ciala na pocztaku ale mysle ze z czasem przekonasz ich do siebie Wink
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 10:50 am Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Bodi_Lodz napisał:
Mówił ktos o jakimś piwie hyhyhyhyhy Very Happy


bedzie
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 12:26 pm Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




Skrzypek napisał:
Wiem, zauważyłem i doceniam... jak widać nie zniechęciłem się... wystarczy pokazać że się do sprawy podchodzi poważnie... (ja nie chcę sobie robić wrogów pośród ludzi z ktorywmi zamierzam sięspotkać pogadać itp...)


Ja od pewnego czasu nie witam nikogo z otwartymi ramionami. Musisz zrozumieć, że pewną wiedzę zdobywa się latami i to nie tylko z książek - choć są bardzo ważne. Po ostatnich wydarzeniach, jestem bardziej ostrożny i raczej będę Cię namawiał, żebyś zrezygnował Twisted Evil . Niestety, żeby do czegoś dojść nie wystarczy tylko kupować. Trzeba przejść przez wszystkie etapy tego zbierania, napewno przeżyjesz pewne kryzysy. Bardzo często trzeba się decydować - czy kolega, czy rzeczy. Ja mam swoje zdanie na ten temat i wiem, że militaria, nawet najlepsze, mogą spowodować konflikty. Na początek uważam, że jak wytrzymasz dwa lata, to będzie to ogromny sukces. Myślę, że jednak nie uda Ci się to. Obawiam się, że będziesz kolejnym nawiedzonym, ale może się mylę Twisted Evil . Jak już pisałem, po ostatnich wydarzeniach radzę Ci zadawać się z porządnymi ludźmi. Jeżeli źle wybierzesz, możesz tego mocno pożałować. Jak ja. Twoje słabe początki na tym forum o niczym nie świadczą, ale mogą być bardzo pozytywnym startem w tym środowisku. Jak sam wiesz, namawiałem Cię do kontaktów z kolasem, po czym okazało się, że nie ma to najmniejszego sensu. Jak widzisz, nie ma ludzi nieomylnych. Jeżeli będziesz zadawał sensowne pytania (tylko na Boga, nie produkuj tych colt'ów), napewno dowiesz się dużo ciekawych rzeczy, które wiele Ci wyjaśnią. Jeśli chcesz coś kupować, zadaj pytanie na tym forum. A tutaj do administratorów i Michała - może by tak powstała na tym forum giełda militariów?? Zawsze można by było się dogadać co do rzeczy i płatności.

Pozdrawiam wszystkich,
Jarek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 1:50 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




FritzX napisał:
A tutaj do administratorów i Michała - może by tak powstała na tym forum giełda militariów?? Zawsze można by było się dogadać co do rzeczy i płatności.


Jestem za.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 2:46 pm Odpowiedz z cytatem
Skrzypek
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 09 Lis 2005
Posty: 60
Skąd: Świdnik




No więc tak, że wiedzę zdobywa się latami to wiem, jest to oczywiste, i wiem, że z róznych źródeł...
Jak narazie to nikt mnie do zrezygnowania nie namówi, no cyba, że zniechęci mnie totalnie do środowiska jako całości (ale myślę, że to niemożliwe). A to czy wytrzymam dwa lata czy ine, czy może dłużej to i ja nie wiem, wydaje mi się, że wytrzymam, bo dlaczego by nie... nie należę do osób którym się coś nudzi ot tak, tym bardziej, że ani miesiąc, ani pół roku nie zajmuję się tym, lecz troszke dłużej... może nie strasznie długo ale ze dwa lata będzie... (i wydaje mi się ,że do tego czasu jakby mi się miało znudzić albo coś w tym stylu, to już dawno to by się stało) A jedyne z czego mógłbym z rezygnować w "chwili kryzysu" to wydaje mi się ,że było by to uczestnictwo w imprezach a nie zajmowanie się tym tematem...

_________________
Pośród baranów wolimy być wilkami...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 4:26 pm Odpowiedz z cytatem
królik
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 413




G838 napisał:

Ja też już nie wytrzymuję Twisted Evil I co panie majorze, a nie mówiłem? Twisted Evil

Heh, mówiłeś...
Że niby ja z nich teraz łacha drę?
Nie ze wszystkich - zauważ, że wszyscy, którzy na początku deklarowali chęć dołączenia do "społeczności" reenactorskiej z Namu otrzymali informacje, o któe prosili. Były książki, linki, namiary na giełdy, Olsen chciał fotki (po jaką cholerę - nie wiem) to mu wstawiłem. I co? I po całej zadymie, podgrzaniu temperatury na tym forum (a propos mojej z Wami dyskusji na początku), uzyskaniu już w miarę przychylnego stanowiska "starych" co mamy? Chłopaki (nie wszyscy!) zabierają zabawki i idą się bawić do drugiej piaskownicy. Wygląda na to, że nasza dobra wola została (nie przez wszystkich) olana, a chłopcy mają w głębokim poważaniu rady, które otrzymali na początku. NIC NIE DOCIERA.
Na Nam nie mamy kasy? I ch...j, robimy Somalię. Nie ma mundurów? To bez mundurów. I oni mają czelność nazywać się reenactorami? Toż nawet ja o sobie tak nie mówię!
I za to drę łacha, jednocześnie NORMALNIE romawiając na GG ze Skrzypkiem czy Aldikiem.
Przyznaję Ci rację FNG to FNG tak długo, jak długo nie udowodni swojej wartości. Walker i spóła nie udowodnili. Skrzypek i Aldik są na dobrej drodze. Powodzenia!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 4:44 pm Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




G838 napisał:
FritzX napisał:
A tutaj do administratorów i Michała - może by tak powstała na tym forum giełda militariów?? Zawsze można by było się dogadać co do rzeczy i płatności.


Jestem za.

Widzę Piotrek, że też masz dosyć kolekcjonerów co to zbierają do 30 zł, a nie do 1969r.( cytat Paula )
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 6:01 pm Odpowiedz z cytatem
G838
mł. chorąży
mł. chorąży
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 458




Panie majorze, jak już się jest trochę w branży to się nie tylko w d... było i g.... widziało. Nie? Powiedez iluż to takich Ludwików czy Świdników przychodziło i odchodziło. Zawracali tylko dupę i nic z tego nie było. Dziesiątki się takich przewinęło. "Obejrzałem "Pluton" i będę robił cos tam cos tam. Co mam mieć, gdzie i za ile to kupić." Nikt mi nie będzie kazał biec i wszystko pod nos podstawiać jakiemuś FNG. Moja wiedza to efekt długotrwałej pracy, setek dolarów wydanych na książki, poszukiwanie w różnych źródłach, studiowanie tysięcy zdjęć. I ja mam komuś to wszystko na tacy podawać bo nie chce mu się wydać 80 złotych na książkę? Czy pogoglować? To szczyt lenistwa.
I jeszcze inna sprawa. Z przykrością stwierdzam, i nie tylko ja, że to "najmłodsze pokolenie" generalnie cechuje takie chamstwo i brak szacunku że aż się odechciewa kontaktów z nimi (nie wszystkimi). Królik Ty miałeś próbkę i wogóle my wszyscy też mieliśmy wiadomo jaką próbkę. I ja też miałem próbki. Jeden mi tu chciał swoją męskość udowadniać i każe pomniki stawiać. Nie wiem czy mam się bać?
Nie wiem czy to wina tych chorych czasów, czy to może taki wpływ ma jakaś kultura blokowa, ale ja jestem PRZERAŻONY.
Jarku, do 50 złotych...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Lis 27, 2005 10:00 pm Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




G838 napisał:
Panie majorze, jak już się jest trochę w branży to się nie tylko w d... było i g.... widziało. Nie? Powiedez iluż to takich Ludwików czy Świdników przychodziło i odchodziło. Zawracali tylko dupę i nic z tego nie było. Dziesiątki się takich przewinęło. "Obejrzałem "Pluton" i będę robił cos tam cos tam. Co mam mieć, gdzie i za ile to kupić." Nikt mi nie będzie kazał biec i wszystko pod nos podstawiać jakiemuś FNG. Moja wiedza to efekt długotrwałej pracy, setek dolarów wydanych na książki, poszukiwanie w różnych źródłach, studiowanie tysięcy zdjęć. I ja mam komuś to wszystko na tacy podawać bo nie chce mu się wydać 80 złotych na książkę? Czy pogoglować? To szczyt lenistwa.
I jeszcze inna sprawa. Z przykrością stwierdzam, i nie tylko ja, że to "najmłodsze pokolenie" generalnie cechuje takie chamstwo i brak szacunku że aż się odechciewa kontaktów z nimi (nie wszystkimi). Królik Ty miałeś próbkę i wogóle my wszyscy też mieliśmy wiadomo jaką próbkę. I ja też miałem próbki. Jeden mi tu chciał swoją męskość udowadniać i każe pomniki stawiać. Nie wiem czy mam się bać?
Nie wiem czy to wina tych chorych czasów, czy to może taki wpływ ma jakaś kultura blokowa, ale ja jestem PRZERAŻONY.
Jarku, do 50 złotych...

Dokładnie tak samo myslę jak Piotrek. Bylismy już otwarci i co nam z tego przyszło. Mnie również razi chamstwo i brak szacunku do wszystkiego. W pewnym momencie to młode pokolenie zamieni fajną zabawę w jakis horror i konspirację, co juz następuje. I co do kolekcjonowania, tak jest obejżałem pare filmów, kupię trochę rzeczy, poznam parę osób z tzw. branży i na tym koniec po co mysleć, przeciez jest fajnie. Troche sie pomondrzę na forum. Co mi tam jeden z drugim bedzie opowiadał jakieś historie. Po co mi wogole wiedzieć kiedy ten nam wogole był. Jak zadaja pytania to nie wiadomo co odpowiedzieć i czy się śmiać, czy płakać. Ja podobnie jak Piotrek, przestaję byc "matką Teresą" dla jak On to słusznie nazwał Ludwików i Świdników. Po co sie deklarują, ja będę zbierał, siedzę w tym już dwa lata, ale teraz dopiero wystąpiłem publicznie, bo nie miałem wczesniej z kim. Po czym za jakis czas teksty typu, to dla malolatów etc... Podpisuję sie pod tekstem Piotrka obydwoma rekami, a nowym nieznanym zawodnikom moge dac jedną radę, ZREZYGNUJCIE i przestańcie truć dupę. A jak do czegoś dojdziecie sami, to chociaz bedziecie mieli sartsfakcję. Albo nam udowonij skrzypek, że jesteś wart naszego zainteresowania, tylko, że dwa posty na forum mnie nie przekonują. Poza tym, zawsze możesz przejść do "konkurencji", będą klimaty, chłopaki z grupy ect... Wybór należy do ciebie. Wydaje mi się, że jednak źle wybierzesz, ale może się mylę.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť GRH
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 16 z 19  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX