Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarneť WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA
PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 5:50 pm Odpowiedz z cytatem
arkadiusz tasior
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 42
Skąd: Pawłowice Śląskie




Założyłem ten temat z uwagi na to że i ja służąc w WP miałem taką możliwość slużyć w pogotowiu przeciwpożarowym
bojowy wóz jaki mieliśmy do dyspozycji to STAR 244 LM 4X4 GBA 2,5/16
Co oznacza Średni samochód gaśniczy z biornikiem wodnym o pojemnośći 2500l wody, 250 l środka pianotwórczegoi autopompę o maksymalnej nominalnej wydajności 1600 l/min
Chcialbym i was zapytać czy mieliśćie do czynienia Slużąc w Wojsku z Strazą Pożarną Wiojkową Jeśli tak to proszę o wypowioedzi, ile mieliśćie wyjazdów alarmowych,w jakich akcjach braliście udzial i jakimi pojazdami pożarniczymi wasza JW dysponowała lub dysponuje.Pozdrawiam i dziękuję
-------------------------------
samochody WSP
http://www.strazacy.pl/forum/album_page.php?pic_id=2894&sid=f0e36938a3a53f398268965d8b6bc593
http://www.strazacy.pl/forum/album_page.php?pic_id=2895&sid=f0e36938a3a53f398268965d8b6bc593
http://www.strazacy.pl/forum/album_cat.php?cat_id=45&sid=d5c6c5af2432e565d7e1d2508dfdbfed
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Sro Gru 20, 2006 12:48 pm Odpowiedz z cytatem
arkadiusz tasior
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 42
Skąd: Pawłowice Śląskie




Przepraszam że dubluję posty, ale cosik nie ma odpowiedzii zapytam raz jeszcze czy ktoś ma może zdjęcia pojazdów WSP. Albo może ktoś z was słuzył w wojskowej straży pożarnej, czekam z checia na odpowiedzi, dziękuję
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 10:55 am Odpowiedz z cytatem
Bosman
sierżant sztab.
sierżant sztab.
 
Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 203
Skąd: Borne Sulinowo




Interesuje mnie ten temat, więc dodam pytanie o umundurowanie bojowe oraz ewentualne oznaczenia strazackie umundurowania i wozów.Jakim kolorem były malowane wozy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 3:45 pm Odpowiedz z cytatem
arkadiusz tasior
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 42
Skąd: Pawłowice Śląskie




Kiedys były malowane w maskujący kolor typowo wojskowy, tylko mialy białe błotniki i nadkola oraz zderzak, a obecnie sa czerwone.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarne ť WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX