Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World Warť Berlin w Twierdzy Modlin w Maju Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 12:32 am Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Otto , jeżeli wszyscy niemcy rozwalą się z hukówek , to kto nie odda waszych kobiet , starcy z volkssturmu? Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 8:14 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




eeeee tyam nie to mialem na mysli ! Z zabitych nie ma zadnego porzytku , ja myślalem o tym , zeby zrobic jak w klosie - lopata, miotla lopata, miotła , lopata czyli , zeby jency wzieli sie za sprzatanie - zalatwia to trzy problemy : 1 jak udynamicznić trzeci akt, 2 zamiast kontrowersyjnego rozstrzeliwania pokazujemy , ze swiat wraca do normalnosci i 3 zalatwiamy temat sprzatania placu..... wszelako juz widze te dyskusje i psy jakie na mnie zawisną....

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 9:16 am Odpowiedz z cytatem
PFC_Drake
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 186
Skąd: Warszawa




nietoperz napisał:
zeby jency wzieli sie za sprzatanie

No chyba że się jednak obronimy tym razem Twisted Evil - na pewno się postaramy skoro mamy w perspektywie sprzątanie placu jako jeńcy.

_________________
http://www.vietnam-war.neostrada.pl/
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 9:43 am Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Jeżeli nie sprzątanie to Syberia Laughing Wybór należy do Was , a na marginesie :sprzątacie przecież waszą stolice Wink Ten pomysł jest super Nietoperz , już widzę oczyma wyobrażni Steffanos jak pod eskortą młodych gwardzistow zasuwa miotłą Laughing Laughing :lol:Pamiętajmy kto zdobył Berlin Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 1:02 pm Odpowiedz z cytatem
Otto
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 96
Skąd: Łódź




to jednak wole bohaterską śmierć przez rozstrzelanie Wink

_________________
pozdrowienia Otto
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 1:32 pm Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




Wstępnie z Hero jest załatwione 10 szt. mundurów C.A. 5 szt. mundurów LWP i 2 szt. HJ. Jeszcze wszystko da sie zmienić więc proszę o uwagi. BTR jest już na chodzie i właściciel weźmie udział w imprezie.
Pozdrawiam i czekam na wskazówki
Jarek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 1:35 pm Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




nietoperz napisał:
eeeee tyam nie to mialem na mysli ! Z zabitych nie ma zadnego porzytku , ja myślalem o tym , zeby zrobic jak w klosie - lopata, miotla lopata, miotła , lopata czyli , zeby jency wzieli sie za sprzatanie - zalatwia to trzy problemy : 1 jak udynamicznić trzeci akt, 2 zamiast kontrowersyjnego rozstrzeliwania pokazujemy , ze swiat wraca do normalnosci i 3 zalatwiamy temat sprzatania placu..... wszelako juz widze te dyskusje i psy jakie na mnie zawisną....


Super pomysł, bedziemy wisieli razem Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 1:56 pm Odpowiedz z cytatem
Otto
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 96
Skąd: Łódź




właśnie a ruskie niech sobie sami sprzątają i przy okazji nas posprzątają Laughing Laughing Laughing

a tak serio: wszyscy się za to weźmiemy po imprezie

_________________
pozdrowienia Otto
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 2:16 pm Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




nietoperz napisał:
Wlasnie - to co Jedrek napisal.. trzeba stworzyc partol zandarmerii wylapujacych wsrod cywili zdatnych do walki i to juz w pierwszym epizodzie! mam jeszcze uwagi do trzeciego aktu sztuki , ale obawiam sie , ze jak o nich powiem to wszyscy "niemcy" sie na mnie poobrazają.. wiec moze lepiej nie bede mowil...
I jeszcze jedna wazna sprawa - w tej sztuce najwazniejasza role bedzie odgrywał komentator gadajacy przez mikrofon do publicznosci - ttylko on moze zapewnic to , ze spoleczenstwo nie wejdzie przed zakonczeniem sztuki na pole tak jak mialo to miejsce kilka juz razy zwłaszcza , ze akt trzeci jest mocno statyczny i całkowicie pozbawiony pirotechniki ( no chyba ze strzelanie na wiwat ale to ci co beda mieli bron z filmowki musza zapewnic) i bylbym za tym aby po zakonczeniu wszyscy bioracy udzial w inscenizacji wyszli i sie uklonili - jak to w teatrze, ale własnie od komentatora i od przygotowanego dla niego materialu zalezy czy to sie uda !!! sugeruje zatem aby o tej kwestii nie zapomniec ! i potraktować ja ekstremalnie powaznie!


I jeszcze jedna moja uwaga. Grupy powinny udać się na teren bitwy w jakimś szyku i przemaszerować przez bramę i przed publiką. Wymarsz o godz. 11.45 . Będzie porządek i impreza odbedzie się punktualnie.
Jarek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 3:11 pm Odpowiedz z cytatem
Otto
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 96
Skąd: Łódź




spoko! jeżeli chodzi o niemców to ja tego dopilnuję!!! Very Happy ornung must zein! - jak powiedział... yyy... (kto to powiedział?)... yyy... jak to mówią Very Happy w każdym razie bedzie porządek. Acha mam propozycję by rozwalić wasz czołg z panzershreka przy pomocy zwykłej rakiety (fajerwerka). wsadzamy fajerweka do pancershreka odpalamy we wskazanym kierunku bum i ktos z oblugi czołgu wzuca do niego czarną racę, czołg się pali, efekt murowany, co Wy na to???? bedzie lepszy szoł niż wybychające chatki na bzurze Wink

_________________
pozdrowienia Otto
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 3:56 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Otto jestes nie w temacie :> czołg ma rozjechac wasza barykade - palic ma sie inny pojazd....

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 3:59 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Jarku z tego co pamietam to ustalalismy , ze rozpoczecie jest pozniej - 13 - 14 ta..... co do przemarszów w szyku zwartym jestem jak najbardziej za ! volkssturm z pancerfaustami tez bedzie niezle wygladal idac kolumna dwojkowa trzeba pamietac o mundurach HJ !!!!!

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 4:04 pm Odpowiedz z cytatem
czlopiur
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 60
Skąd: piaseczno




Nas raczej do niewoli nie wezmą, tylko rozwalą przy pierwszej okazji. Very Happy

_________________
_______________________________

GRH Kampfgruppe Lisa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 4:17 pm Odpowiedz z cytatem
czlopiur
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 60
Skąd: piaseczno




Panzerschreck i Panzerfaust
http://www.pb.end.pl/ -Cztery tematy pod tytułem "wyrzuynie rurowe", druga i trzecia strona

_________________
_______________________________

GRH Kampfgruppe Lisa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 4:19 pm Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




nietoperz napisał:
eeeee tyam nie to mialem na mysli ! Z zabitych nie ma zadnego porzytku , ja myślalem o tym , zeby zrobic jak w klosie - lopata, miotla lopata, miotła , lopata czyli , zeby jency wzieli sie za sprzatanie - zalatwia to trzy problemy : 1 jak udynamicznić trzeci akt, 2 zamiast kontrowersyjnego rozstrzeliwania pokazujemy , ze swiat wraca do normalnosci i 3 zalatwiamy temat sprzatania placu..... wszelako juz widze te dyskusje i psy jakie na mnie zawisną....

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
...nie no stary! nie osłabiaj mnie! Very Happy Very Happy ...w łeb sobie strzelę prędzej, niż takiego upokorzenia przez ruskich miałbym zaszczyt dostąpić! ...honor oficerski mi nie pozwala! Wink

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World War ť Berlin w Twierdzy Modlin w Maju
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 5 z 10  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX