Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World Warť Modlin 22-23 kwietnia! Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 11:45 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




acha działo się - jak nie wiem co..... zwłaszcza gdy 10 minut leżeliśmy jak kuropatwy "pod ogniem" czekając na umówiony znak , którego nikt nie dał..... pipa jestem a nie szef kompanii mogliśmy chociaz stanowiska zmieniać.....i wykonywać pozorację .. ja chylę czoła przed Kampinosem , a zwłaszcza przed "grenadierami" , którzy nie uwierzyli w zapewnienia o zaawansowanej pirotechnice... słowa słowami , ale jak masz w kieszeni własne granaty, to zawsze pewniej sie czujesz...... - to zalegnięcie na polu to był ewidentny "paw"!!!! było tak jak wszyscy zadziałac zgodnie z dewiza , że zmiennosc decyzji jest dowodem na ciągłośc dowodzenia i przegrupować sie zajmując szpital z flanki, bez czekania az się wycofają .... Nauczka na przyszłość - albo mamy wszyscy łączność i przez radio organizator podaje komendy, albo znowu takie cuda wynikną....

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 12:04 am Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Głowa do góry Kamandir , będzie dobrze (Kiedyś Wink ) a dzisiaj cieszmy się tą chwilą.Jeszcze raz gratuluje . Masz racje, ale dlaczego znowu Ty Crying or Very sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 5:27 am Odpowiedz z cytatem
PoweR
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 36
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki




rzucalem moje "granaty" zdala od tych pieknych czarno-żółtych wsiarzeczek Razz ktore i tak daly plamy Sad ale jak to była plama z mojej strony, to bardzo przepraszam... Rolling Eyes Wink

_________________
GRH Kampinos
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 7:20 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Wprost przeciwnie! Twoje "Granaty" uratowały sytuację !!!!!! Zgodnie z dewiza sąd sądem, ale sprwiedliwośc musi być po naszej stronie czyli pirotechnika pirotechnika , ale własną skrzynke granatów lepiej mieć pod ręka ......

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 8:14 am Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




MAREKMARO napisał:
Kiedy zaczynamy przymiarke do zdobywania Berlina Wink Kto pisze scenariusz? Wiem , że Modlin-Łaba jeszcze w uszach szumi i serce sie rwie ale moja niecierpliwość jest trzymana na wodzy Laughing Laughing Laughing Jeszcze mam siły trzymac Wink ale jak długo Question

już bierzemy się do pisania scenariusza! więc co do berlina, wyciągamy wnioski z minusów z nad Elby! Very Happy
no! i ważne, żeby plusy nie przysłoniły nam minusów! Wink

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 2:15 pm Odpowiedz z cytatem
PoweR
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 36
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki




Scenariusz trzeba napisać i się jego kruczowo trzymać... a nie jak tym razem, niby był napisany... ale zmieniał się, niby nie i sam nie wiem jaki miał być Wink wyszło jak wyszło Smile
Oby wszystko wyszło pod Brelinem, i modlić się o dobrą pogode Wink Very Happy

_________________
GRH Kampinos
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 4:30 pm Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




PoweR napisał:
Scenariusz trzeba napisać i się jego kruczowo trzymać... a nie jak tym razem, niby był napisany... ale zmieniał się, niby nie i sam nie wiem jaki miał być Wink wyszło jak wyszło Smile
Oby wszystko wyszło pod Brelinem, i modlić się o dobrą pogode Wink Very Happy

spox! i tak wydaje mi się, że z imprezy na imprezę robimy wspólnie postępy! więc powinno być coraz lepiej! Wink

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 7:20 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Nie tylko Leba ale bardziej Ardeny powinny być brane pod szczególną uwage jeżeli chodzi o błędy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 8:09 pm Odpowiedz z cytatem
PoweR
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 36
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki




Chodzby niewiadomo co robił zawsze bedą jakieś błedy... czy to małe nie widoczne, czy duże i rażące Wink

_________________
GRH Kampinos
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 8:26 pm Odpowiedz z cytatem
Wrotycz
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 48
Skąd: Kazuń wieś nad Wisłą




Very Happy Poproszę o umieszczenie roweru w scenariuszu. Oczywiście pełna dowolność Wink Może w pierwszej fazie jako własność mieszkańców Berlina a później cenny łup Armi Zwyciężców. Albo coś innego.Tylko nie wysadźcie go w powietrze. Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 8:30 pm Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




Witam,
skoro o błedach mowa to nikt nie napisał jakie były potknięcia organizacyjne. A trochę ich było. Po pierwsze nagłosnienie było do kitu i to trzeba bezwzględnie zmienić. Kolejne to bałagan przy wydawaniu broni i ammo, wyniknęło nieporozumienie. Lekceważący stosunek do punktualności, o mnie też mozna to powiedzieć. Pirotechnika była słaba, ale o tym była już mowa. Wydaje mi się, że zmiany w scenariuszu powinny byc przećwiczone na próbie.
Błędy zawsze będą, ale jest okazja je zminimalizować i tutaj jest potrzebna Wasza pomoc. Bardzo proszę o uwagi i sugestie. Musimy chyba podzielić jakos kompetencje i ustalić, kto się czym ma zajmować i wczesniej planować. Jeszcze raz proszę o krytyczne uwagi i pomoc, dla mnie to bardzo ważne.
Jest okazja by wyprostować wiele spraw i naprawdę robic imprezy profesjonalnie.
Na koniec jeszcze jedna sprawa, czy Wam wogole jest potrzebny jakis koordynator?
Zapraszam Wszystkich do TM w dn. 1-3 maja, jest okazja porozmawiać i dowiedziec się co kuleje.
Pozdrawiam serdecznie.
Jarek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 10:37 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Błędy są i będą , oby jak najmniej. W porównaniu z Ardenami , to nagłośnienie było super Druga sprawa..Podczas Ardenów , byłem w tłumie widzów , i powiem , że ten dym był koszmarny.Podczas ,Ł eby już temat dymu został poprawiony i wyszło o niebo lepiej.Tak jak Nietoperz wspomniał i zawsze mówi , strony powinny mieć kontakt radiowy, oczywiście dyskretny.Wtedy napewno unikniemy wielu nieporozumień.Ale pomimo wielu minusów , z imprezy na impreze (rekonstrukcji) jest lepiej.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 10:39 pm Odpowiedz z cytatem
jedrek
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 3256
Skąd: piaseczno




witam wszystkich
pozwolicie ze wtrace pare slow
czy potrzebny koordynator ? raczej tak bo kiedy wszystko idzie dobrze to spoko ale jesli zalezy nam na ciaglosci akcji to napewno bedzie mial co robic
i oczywiscie podstawa czyli lacznosc
to musicie zapewnic na poziomie dowodcow pododdzialow
poza tym niech kazdy swoje bledy odnajdzie i przemysli
ze mnie tez nie dowodca bo zamiast lokalizowac cele dla druzyny kierowac ogniem ... to sobie postrzelalem nareszcie...
na niemieckich pozycjach trz zamiast przysiasc na zdobycznej lawecie ,helm polozyc , skreta zakuzyc popatrzec jak mlodzi trupa obdzieraja , to lazilem nie majac konceptu dobrze ze Marek z pocharatanum lbem sie trafil to czas zmitrezylem

poza tym temat bhp na odprawe i na zbiorke i to jako najwazniejszy


pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 11:23 pm Odpowiedz z cytatem
MAREKMARO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 395
Skąd: Warszawa




Mój łeb pocharatany był teatralnie Wink byłem ranny , jak Waldek strzelił do mnie , to nie mogłem udawać ,że pudło.Tak więc szybko wymyśliłem rane w głowe i dziewczyny miały zajęcie a Jędrek mnie holował.Nie dogadanie i zmiany w scenariuszu wyszły i trzeba było szybko improwizować.Ale wyszło cacy i dzięki Bogu.Publika jest czujna i spostrzegawcza Laughing Tylko mnie dziwi , że Niemcy szybko zdezerterowali z pola i nawet nie chcieli wspólnego zdięcia zrobić z Nami.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 1:32 am Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




hm! powiem tak! Jarku co do koordynacji jesteś potrzebny i tu nie ma dwóch zdań! Scenarjusz, scenarjuszem i tak w rzeczywistości idzie to na żywioł w wielu przypadkach (o czym pisał np. Marekmaro, w momencie, gdy do niego strzelał Waldi! i głupio byłoby nie paść choćby rannym!) więc takich spraw NIGDY! choby najlepszy scenarjusz nieuwzględni! nieraz strzelałem do żołnierzy, którzy postawili sobie za cel nie zginąć podczas bitwy! i to uważam zawsze za kichę! a nie drobne odstępstwa od scenarjusz, że coś tam za wcześnie lub cos za późno! więc myślę, że będziemy wspólnie doskonalić nasze poczynania, podczas bitew, w postaci indywidualnej jako żołnierz, podporządkowany dowódcy i czujący to co faktycznie w danym momencie dzieje się na polu walki, a nie że scenarjusz tego nie uwzględniał! Exclamation
światem rządzi przypadek, więc nie wydaje mi sie, by nami podczas bitwy rządziło co innego!
ze swojej strony postaram się wyeliminować błędy, których się sam dopatrzyłem i o których mi powiedziano, jako współdowodzącym tym całym zamieszaniem (nie poraz kolejny)!
uff! Wink

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World War ť Modlin 22-23 kwietnia!
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 4 z 5  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX