Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALEť Afgan wz88 kompletny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Afgan wz88 kompletny
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 10:46 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Kolega ma na zbyciu mundur radziecki tzw afganiec wz 88 co to takiego możecie poczytać tu:

http://www.militarni.pl/?lang=1&cat=165&art_id=125

mundur jest kompletny spodnie bluza i kapelusz rozmiar
48-4 176/96-78 czyli na mnie zdecydowania za mały
cena do uzgodnienia

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 2:24 pm Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




Jesli to jeszcze aktualne to mozna prosic namiary na kolege?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 2:33 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




kolega jest na wakacjach - i chyba nie ma komórki, w poniedziałek ustalę i dam halo !

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 8:12 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




no niestety .. mundur poszedł i to za niezłe pieniądze ( ponad grubo powyżej 300) kolega tenże dysponuje jeszcze kurtką , ale przerobioną na kamizelkę ( wyprute rękawy dorobiony suwak) przeróbka jest robiona współcześnie , ale do 89 roku oczy mudzahedów wiele widziały przeróbek sovietskoj formy ...generalnie nie polecam i nie zaprzeczam - jak bede miał to w ręku to zobacze czy do czegokolwiek sie to nadaje , czy juz nie .....

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 9:17 am Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




300zl to wiecej niz za kompelt VSRa nowek, albo ACU (wlasnie sprzedalem moj lekko noszony za 320). Ale jakby co nadal jestem chetny na takie rozmiary...


Ostatnio zmieniony przez willard dnia Wto Lip 18, 2006 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 9:22 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




afgance chodza od 200 do 400 zl - a kiedyś nawet widziałe rozmiar wiekszy od mojego ( z dużymi rozmiarami jest najgorzej) za 500 i to bez kapelusza niestety zgodnie z moimi przewidywaniami sprzed wielu lat , ceny ruskich rzeczy beda jedynie rosnąć - bo oryginałów ubywa a podrób nikt nie robi - juz w tej chwili na w miare przyzwoity podstawowy komplet II wojenny i to szyty ( ale dobrze uszyty a nie hero) trzeba wydac ponad tysiąc- bez broni i oporzadzenia specjalistycznego...Swoja droga sugeruje zakup kapelusza - ostatnio w europie zrobiła sie na nie moda , wiec ruscy z materiału "afganskiego" zaczeli szyc miliardy kapeluszy i zarzucili nimi stadion dziesieciolecia - ostatnio kupiłem chyba taką podróbke ( całkiem dobra swoja droga ) za 15 zł

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 5:26 pm Odpowiedz z cytatem
willard
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 61




W bielsku byly podroby afganiskich kapeluszy, lacznie z gwiazdka, paskiem i pieczatka na rocznik 91 po 50zl. Miala ich baba ze 20, rozmiary 55 i 56. Roznily sie od epokowych plastikowymi napami na bokach ronda do podwijania "a la kowboje" Wink
Ja mam na oku wlasnie afgana na mnie, znacyz 48 na 180cm.

Gorzej z kamizelka na magi. Wszedzie sa dostepne tylko II typu, ktorych neiwidzialem na ani jednym foto. A tych chinskich z zapieciem na koleczki brak ;| no ale przynajmniej RD54 bedzie Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALE ť Afgan wz88 kompletny
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX