Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World Warť Czterej Pancerni-książka o filmie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Czterej Pancerni-książka o filmie
PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 4:21 pm Odpowiedz z cytatem
Steiner
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 93
Skąd: Kriepost Nowogeorgiewsk




Mam, kurde, mam! Zamówiłem przez internet i dostałem z autografem autora. Dopiero co przekartkowałem, a juz ożyły wspomnienia ... klubu pancernych i w ogóle. Ja cię! Normalnie kisiel w galotach! Ogromna praca, wielkie brawa i dzięki! Piotr Zelt jako Wołoszański, poprostu mistrzostwo świata! Może w Modlinie reaktywujemy Klub Pancernych im. płk. Przymanowskiego. Wstęp dla 35-40 latków (młodsi nie będą "kumać czaczy" i "czaić bazy"). Bedziemy potrzebować tylko...czołgu i sanitariuszki coby miała brwi wygięte jak mongolskie łuki... chyba gdzieś takową widziałem.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 8:41 pm Odpowiedz z cytatem
Olgierd J.
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 116




Takiej recenzji jeszcze nie dostałem :)))
Twoja radość jest moją radością.
Pozdrawiam i dziękuję za zakup.
Olgierd
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 7:36 am Odpowiedz z cytatem
Steiner
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 93
Skąd: Kriepost Nowogeorgiewsk




W połowie lat 90-tych, jeśli sie nie mylę, z okazji zakończenia wojny, Przekrój wydał dodatek specjalny z powojennymi losami bohaterów serialu. Było to dawno, ale w pamięci utkwił mi fragment o tym jak Lidka wyjechała z Grigorim do Gruzji. Grześ na poczatku był bohaterem wojennym, później wpadł w alkoholizm i Lidka od niego uciekła do Polski. Może to nie było w Przekroju i moze w innych latach, ale czytałem o tym napewno.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 8:20 am Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




Olgierd J. napisał:
Takiej recenzji jeszcze nie dostałem Smile))
Twoja radość jest moją radością.
Pozdrawiam i dziękuję za zakup.
Olgierd


Witam,
czekamy na Ciebie w Modlinie. Dzisiaj jeszcze ukaże się informacja na stronie Twierdzy M. Oczywiście wejście i sprzedaż za darmo, załatwimy stolik i krzesełko blisko bramy. Jak dotrzesz do nas to skontaktuj sie ze mną nr. tel. 510 261 916 Jarek.
Pozdrawiam serdecznie
Jarek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 8:05 pm Odpowiedz z cytatem
Olgierd J.
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 17 Lip 2005
Posty: 116




Jeszcze raz dziękuję za wsparcie.
Będę napewno. Do zobaczenia
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Re: Czterej Pancerni-książka o filmie
PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 7:12 pm Odpowiedz z cytatem
Samael
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: Stalowa Wola




Steiner napisał:
Wstęp dla 35-40 latków (młodsi nie będą "kumać czaczy" i "czaić bazy").


Z tym sie nie zgodze, mam 25 lat i 4pancernych ogladalem i czytalem kilkakrotnie, chodz o klubach i o tym ze co drugi pies nazywal sie szarik wiem od ojca, ale doskonale znam ten serial i pamietam ze w przedszkolu czesto bawilismy sie w druzyne czolgu 102. Fakt nie wszyscy moi rowiesnicy znaja ten film, ale podejrzewam ze jest wiecej 25 latkow takich jak ja.

Pozdrawiam czajacych baze Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World War ť Czterej Pancerni-książka o filmie
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX