Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World Warť Berlin w Twierdzy Modlin! Epilog! Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 9:07 pm Odpowiedz z cytatem
Katz
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: SRH "Marienburg"




dzikki napisał:
I jeszcze słowo. Damian zwrócił w trakcie rekonstrukcji uwagę na jeden akcent - wyraźnie była prośba o deklaracje kto i kiedy ma przybyć. Jeśli zaś nie mógł ktoś przybyć w sobotę to był proszony o kontakt. Jeśli sie takich warunków nie spełnia to chyba nie ma co mieć pretensji do człowieka, że się frustruje. Przed reko były już plany i ustalenia, dopowiedzenia kto ma co robić. Nieobecni nie znają tego i zazwyczaj nie ma czasu, by ich wprowadzać. Zawsze i nie tylko w rekonstrukcjach jest tak.


Ano z ust mi i nie tylko mi to wyjales, i dobrze bylo by gdyby przyjazdy w sobote weszly uczetnikom w krew (rozumiem, ze nie zawsze mozna, ale fajnie byloby gdyby powstala taka nowa, swiecka tradycja Smile).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 9:33 pm Odpowiedz z cytatem
Steiner
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 93
Skąd: Kriepost Nowogeorgiewsk




Panie, Panowie! Foty naprawdę imponujace i scenografia jak sie patrzy. Duże brawa! Ja walczyłem ze swoim batalionem na innym, zagrożonym odcinku frontu (Wyry). Ciekawi mnie tylko, gdzie zmieściliście publikę?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 9:34 pm Odpowiedz z cytatem
Otto
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 96
Skąd: Łódź




Katz napisał:
No bylo git Very Happy , ciekawe jak nasz pan unterofizier z gardelkiem Very Happy Dzieki wszystkim za dobrze spedzony likend Smile


hehe, gardziołko spoko Wink właśnie lecze browarkiem Razz co do reko to super!!!
podobało mi się, że wszyscy wiedzieli co mają robić, dobra organizacja, po prostu S U P E R ! ! ! Very Happy

_________________
pozdrowienia Otto
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Nie Maj 21, 2006 9:53 pm Odpowiedz z cytatem
Wrotycz
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 48
Skąd: Kazuń wieś nad Wisłą




Smile jak dla mnie to Super udana impreza, i już nic więcej nie powiem !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 4:04 am Odpowiedz z cytatem
KSIADZ
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 13




Panowie na Polonia Militaris 37 zdjęć z Berlina
Zdjęcia są naprawdę zaj....

pzdr Kampinos
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 4:46 am Odpowiedz z cytatem
KSIADZ
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 13




Panowie i PANIE jeszcze 46 zdjęć na wojsko-polskie.pl
wpisać Berlin w "szukaj"

pzdr. Kampinos
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 5:35 am Odpowiedz z cytatem
PoweR
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 36
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki




No no ladne fotki... ale czekamy na wiecej i fajniejsze Wink

_________________
GRH Kampinos
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 7:11 am Odpowiedz z cytatem
Wrotycz
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 48
Skąd: Kazuń wieś nad Wisłą




Zdjęcia
http://wojsko-polskie.pl/wortal/document,,id,4053.html

Pozdr. Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 7:50 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Przeczytałem niezwykle dynamicznie rozwijający się wątek i ode mnie :

1. Wielkie - naprawdę wielkie podziekowania dla Wszystkich biorących udział w inscenizacji oraz dla organizatorów
2.Ogromne podziękowania dla właścicieli pojazdów i sprzętu !
3. Wielki ukłaon w stronę wspaniałej wyrozumiałej publiczności
4..... i wszystkich innych , którzy byli z nami w Modlinie !

Gratulacje należą się stronie "niemieckiej" , która po kilku nieudanych wcześniejszych podejściach zauważyła, że inscenizacji nie tworzy jedna grupa , ale cały zespół występujący na "scenie" i bez ścisłej, konretnej i skoordynowanej współpracy obydwóch walczących stron trudno mówić o "rekonstrukcji"

Wielki ukłon należy sie Panom od "elektryczności " za dostosowanie się do wymogów organizatora i poważne podejście do tematu oraz za świadomość i odpowiedzialność !

Co do zdjęć - ponieważ tak jak i u kol. "niemieckiego podoficera" tak i u "radzieckiego podoficera" wystąpiły przejściowe trudności ze strunami głosowymi a i sposoby leczenia były podobne , więc zdjęcia pojawią się dop-iero dziś - fakt wyszło beee ze inni nas wyprzedzili, ale myślę , ze warto będzie poczekać , bo zdjęcia Krzyśka sa naprawdę fajne !!!

jako osoba , która widziała wiele rekonstrukcji muszę powiedziec , ze kwestia doboru miejsca inscenizacji oraz scenografii była ogromnym atutem tej imprezy - amfiteatr dla publiczności wypadł rewelacyjnie ( i nawet nikt nie sturlał się z wału - pomimo wcześniejszych obaw organizatorów). Myślę , że co do rozmieszczenia scenografii i widzów nie można się przyczepić - ci co chcieli widziec widzieli.
Co do samej rekonstrukcji : nie jestem w stanie nic powiedziec bo moje zdanie jest subiektywne - poprostu jej nie widziałem , bo byłem w środku !

Jeszcze raz ogromne podziękowania , za pot , krew i łzy... oraz zszargane nerwy Wink

P.S.
I na zakończenie jedna tylko uwaga krytyczna - wydaje mi się , ze powinniśmy do tematu rekonstrukcji podchodzić nie w charakterze "dobrej zabawy" , którą taka rekonstrukcja w pewnym stopniu oczywiście jest ( jak kazdy sport ekstremalny) ale przede wszystkim w charakterze manifestacji pamięci o tamtych wydarzeniach i ludziach , któzy brali w nich udział ... bo prawdziwa wojna wiele wspólnego z zabawą nigdy nie miała... i bedę to powtarzał do znudzenia z uporem maniaka...

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 7:54 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




wlazłem na portal wojska polskiego przeczytałem tekst i [padłem.... w role armi czerwonwej wcieliła się grupa - uwaga KALINA KRASNALA !!!!!! gdyby nie to , ze dramat to pękłbym ze śmiechu !!!!!

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 8:00 am Odpowiedz z cytatem
PoweR
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 36
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki




O boze Surprised krasnala... czy tu sie smiac czy plakac...

_________________
GRH Kampinos
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 8:52 am Odpowiedz z cytatem
Marusia
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 548




Kalina Krasnala... Dzizus, tylko ich rozstrzelac Shocked
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 10:52 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




tia hehehehe ... wykonałem telefonicznie interwencję .... literówka już została poprawiona...

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 10:54 am Odpowiedz z cytatem
smoczy
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 62
Skąd: KG Lisa




Witam wszystkich bardzo serdecznie,

i rowniez chcialem wyrazic slowa uznania pod adresem organizatorow, wspoluczestnikow i publicznosci.

Ze swojej strony chcialem jeszcze tylko podkrescic fakt, ze bylo bezpiecznie i bez 'incydentow'. Moim zdaniem to bardzo istotne.

Miodzio.

Jeszcze raz pozdrawiam Smile

Smoczy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 1:39 pm Odpowiedz z cytatem
Tomek
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 12
Skąd: Raszyn




wygląda na to że rekonstrukcja była bardzo udana.Szkoda że nie mogłem wtedy być.Mam nadzieję że następnym razem będę mógł to zobaczyć...z pola bitwy Very Happy .

_________________
W tym temacie tkwię już chyba od dzieciństwa:P...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World War ť Berlin w Twierdzy Modlin! Epilog!
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 2 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX