Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World Warť Berlin w Twierdzy Modlin! Epilog! Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 2:55 pm Odpowiedz z cytatem
dzikki
kapral
kapral
 
Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 26
Skąd: Warszawa




nietoperz napisał:
tia hehehehe ... wykonałem telefonicznie interwencję .... literówka już została poprawiona...
To daj znać jeszcze ludziom z http://poloniamilitaris.pl bo u nich też jest :

Cytat:
W rekonstrukcji udział wzięły: GRH „Żelazny Orzeł”, SRH „Marienberg” wraz z zaprzyjaźnionymi rekonstruktorami armii niemieckiej oraz GRH „Kampinos” i „Kalina Krasnala”, którzy wcielili się w wojska radzieckie.

_________________
Kampfgruppe Lisa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 4:26 pm Odpowiedz z cytatem
Otto
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 96
Skąd: Łódź




kurka, zdjęcia wyszły bombowo!!! Very Happy Zwłaszcza ludność cywilna!! Razz

_________________
pozdrowienia Otto
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 4:38 pm Odpowiedz z cytatem
PoweR
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 24 Kwi 2006
Posty: 36
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki




Zaje***te zdjecia Wink oby ich jak najwiecej! Very Happy wiec ze macie wiecaj Wink Smile

_________________
GRH Kampinos
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 5:10 pm Odpowiedz z cytatem
AdamFox
Kapelan
Kapelan
 
Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 20
Skąd: z Powiśla




Zdjęcia są niesamowite!!! Very Happy

_________________
Pozdrawiam.

"Fox"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 5:47 pm Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




nietoperz napisał:
tia hehehehe ... wykonałem telefonicznie interwencję .... literówka już została poprawiona...

to jakbyś mógł drogi Nietoperzu wykonać jeszcze raz, bo nie „Marienberg" tylko „Marienburg"... Very Happy
p.s. i to są właśnie pismaki! ...piszą i nie wiedzą o czym! Confused

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 7:03 pm Odpowiedz z cytatem
dzikki
kapral
kapral
 
Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 26
Skąd: Warszawa




Lepsza taka reklama dla Twierdzy niźli żadna.

_________________
Kampfgruppe Lisa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 9:40 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Wrzuciłem na strone słowo pisane

http://www.militarni.pl/?lang=1&cat=86&art_id=228

- specjalnie nieco przewrotnie o samej rekonstrukcji napisałem niewiele , ale treściwie są już wszystkie zdjęcia Krzyśka Zdjęć jeszcze troche pewnie dojdzie jak bede miał material to pojawią sie kolejne galerie
Acha - literówki na stronie Polonii Militaris są juz poprawione ta na stronie MON-u to dopiero jutro w godzinach urzędowania...

co zaś się tyczy galerii "na luzie" - w opisie jest napisane, co i jak do takich galerii trafiają te zdjecia, które właśnie z takich jak tu poruszonych powodów nie wchodza do fotoreportażu "oficjalnego"

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 1:03 am Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




nietoperz napisał:
Wrzuciłem na strone słowo pisane

http://www.militarni.pl/?lang=1&cat=86&art_id=228

- specjalnie nieco przewrotnie o samej rekonstrukcji napisałem niewiele , ale treściwie są już wszystkie zdjęcia Krzyśka Zdjęć jeszcze troche pewnie dojdzie jak bede miał material to pojawią sie kolejne galerie
Acha - literówki na stronie Polonii Militaris są juz poprawione ta na stronie MON-u to dopiero jutro w godzinach urzędowania...

co zaś się tyczy galerii "na luzie" - w opisie jest napisane, co i jak do takich galerii trafiają te zdjecia, które właśnie z takich jak tu poruszonych powodów nie wchodza do fotoreportażu "oficjalnego"

i dzięki Ci ca to! Wink

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 7:25 am Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




OGLADAM TE ZDJĘCIA MOZNA POWIEDZIEĆ BEZ PRZERWY, FOTKI KRZYSKA SĄ NAPRAWDĘ SUPER! DOSKONAŁY OPIS IMPREZY! JESZCZE RAZ WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH!!! TO BYŁA WSPANIAŁA IMPREZA I KTO NIE BYŁ POWINIEN ŻAŁOWAĆ.
Nie zabrakło też humoru, Kalina Krasnala, jak mozna na to wpaść? Poszukiwacze zaginionych spodni, może Odkrywca się nami zainteresuje Laughing
TO BYŁY NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA.
POZDRAWIAM SERDECZNIE
JAREK
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 7:45 am Odpowiedz z cytatem
satron1200
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 31
Skąd: Raszyn




Witam , chciałbym się odnieść do współpracy przy rekonstrukcji wszystkich wystęujących stron . Większość z nas przyjeżdża w sobote , może przy następnych rekonstrukcjach warto byłoby się zastanowić nad mniej oficjalnymi spotkaniami wszystkich rekonstruktorów.Sobotni wieczór mógłby nas zintegrować i chyba pozbawiłby (na szczęście już niewielkich , ale...) uprzedzeń . Byłoby to też dobre miejsce nad ostatnimi ustaleniami . Jest to oczywiście lużna propozycja , wymaga chyba ustosunkowania się osób zainteresowanych . Podobnie jak kolega Fritz X ,często wracam do zdjęć z niedzieli , a "Kalina Krasnala" -dobre , zupełnie nowa jakość w skali światowej . Dziennikarskie niechlujstwo bywa czasem zabawne.Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 8:20 am Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




satron1200 napisał:
Witam , chciałbym się odnieść do współpracy przy rekonstrukcji wszystkich wystęujących stron . Większość z nas przyjeżdża w sobote , może przy następnych rekonstrukcjach warto byłoby się zastanowić nad mniej oficjalnymi spotkaniami wszystkich rekonstruktorów.Sobotni wieczór mógłby nas zintegrować i chyba pozbawiłby (na szczęście już niewielkich , ale...) uprzedzeń . Byłoby to też dobre miejsce nad ostatnimi ustaleniami . Jest to oczywiście lużna propozycja , wymaga chyba ustosunkowania się osób zainteresowanych . Podobnie jak kolega Fritz X ,często wracam do zdjęć z niedzieli , a "Kalina Krasnala" -dobre , zupełnie nowa jakość w skali światowej . Dziennikarskie niechlujstwo bywa czasem zabawne.Pozdrawiam.

hehe! za każdym razem w modlinie w sobotni wieczór jest integracja! Wink
a jak myslisz od czego w niedzielny poranek bolą nas głowy?...
Wink

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 9:39 am Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




Steiner napisał:
Naprawdę jestem pod wrażeniem! Gdyby nie rozkaz mobilizacyjny dowódcy Aufklarungsabteilung 7 i walki na Śląsku, pewnie bym walczył w Modlinie ramię w ramię z braćmi żołnierzami. Po zdjęciach widać, że zostały spełnione warunki dobrego widowiska: głośno, dynamicznie i z przytupem . Dynamikę wnoszą pojazdy, a jeśli to jest czołg to efekt sie potęguje rykiem silnika. Jeśli pozostał niedosyt u widzów, to bardzo dobrze. W Wyrach scenariusze były rozwleczone i w pewnych momentach wiało nudą na polu walki. Chyba lepsze 30 minut galopem niż trzy godziny spacerkiem.
To, że sie czepiłem bandanki?
Cóż, mam tak ukształtowane poglądy, że od momentu założenia mumduru, jego powaga obowiązuje aż do jego zdjęcia. Bez względu na przynależność państwową i odtważaną epokę. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, jeśli tak, to przepraszam.

jasne! 'befehl to befehl!'
szkoda, że nie byłeś i nie uczestniczyłeś!
co do wytkniętych niedociągnięć, wielkie dzięki!
przy następnym reko zwrócę na to baczną uwagę! Very Happy

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 4:47 pm Odpowiedz z cytatem
Otto
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 96
Skąd: Łódź




panowie!

następna impreza będzie się zaczynała nie rekonstrukcją w niedziele ale już w sobotę gdzie będziemy robili m. in. wypady nocne! zatem zapraszam wszystkich (niemców) już w sobote na następnym modlinie Wink

_________________
pozdrowienia Otto
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 9:15 pm Odpowiedz z cytatem
Katz
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: SRH "Marienburg"




Otto napisał:
panowie!

następna impreza będzie się zaczynała nie rekonstrukcją w niedziele ale już w sobotę gdzie będziemy robili m. in. wypady nocne! zatem zapraszam wszystkich (niemców) już w sobote na następnym modlinie Wink


Otto, a bo to pierwszy wypad nocny :> Razz
Nietoperzu czy moglbys wykonac telefon w sprawie "marienberga"? bo na stronie WP dalej bez zmian Sad
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 9:20 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




Przepraszam, ale w związku ze zbliżającą się wizytą nie miałem czasu się dziś tym zając - spróbuję zaraz wysłąc maila.

W artykule o imprezie http://www.militarni.pl/?lang=1&cat=86&art_id=228
podmieniłem jedno zdjęcie - ciekaw jestem waszych opini ( nie chodzi bynajmniej o znaczek gwardyjski)

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World War ť Berlin w Twierdzy Modlin! Epilog!
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 3 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX