Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World Warť Kampania Wrześniowa! Modlin! Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Kampania Wrześniowa! Modlin!
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 9:49 pm Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




witam!

zrodził się pomusł, by w dniach 26 - 27 sierpnia w twierdzy, odtworzyć trzy epizody kampanii wrześniowej.
narazie w wielkim skrócie:
1. atak na granicę RP.
2. potyczka niemców z oddziałami polskimi.
3. kapitulacja wojsk polskich i eksodus ludności cywilnej.

więc zapraszam jak zwykle do szeroko zakrojonej współpracy! Very Happy

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 10:13 pm Odpowiedz z cytatem
Marusia
chorąży
chorąży
 
Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 548




Tata mnie wlansie zapoznal ze wstepnym scenariuszem. Zapowiada sie masa roboty.. A jak wyjdzie to bedzie miodzio Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Re: Kampania Wrześniowa! Modlin!
PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 6:30 am Odpowiedz z cytatem
Katz
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: SRH "Marienburg"




steffanos napisał:
witam!

zrodził się pomusł, by w dniach 26 - 27 sierpnia w twierdzy, odtworzyć trzy epizody kampanii wrześniowej.
narazie w wielkim skrócie:
1. atak na granicę RP.
2. potyczka niemców z oddziałami polskimi.
3. kapitulacja wojsk polskich i eksodus ludności cywilnej.

więc zapraszam jak zwykle do szeroko zakrojonej współpracy! Very Happy


Jesli tylko bedziemy mieli nasze wrzesniowe mundury to tym razem staniemy naprzeciw Zelaznego Orla Smile w sile 6 osob.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 6:38 am Odpowiedz z cytatem
Steiner
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 93
Skąd: Kriepost Nowogeorgiewsk




Niestety, nie bedę mógł uczestniczyć, w tym czasie jest Military Odyssey w Anglii, gdzie moja grupa napoleońska jest rokrocznie zapraszana. Szkoda.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Re: Kampania Wrześniowa! Modlin!
PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 9:45 am Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




Katz napisał:

Jesli tylko bedziemy mieli nasze wrzesniowe mundury to tym razem staniemy naprzeciw Zelaznego Orla Smile w sile 6 osob.

hm! więc nie bedziecie po tej właściwej stronie? Wink
ale super! dzięki za chęć udziału! im będzie więcej 'polaków' tym lepiej, bo 'niemców' to zawsze jest wielu! Very Happy

Steiner napisał:
Niestety, nie bedę mógł uczestniczyć, w tym czasie jest Military Odyssey w Anglii, gdzie moja grupa napoleońska jest rokrocznie zapraszana. Szkoda.

no! szkoda! Sad ...moze następnym razem! Very Happy

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 4:07 pm Odpowiedz z cytatem
nieczaj
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 5
Skąd: nowy dwór maz




witam wszystkich
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 11:48 am Odpowiedz z cytatem
AdamFox
Kapelan
Kapelan
 
Dołączył: 29 Sty 2005
Posty: 20
Skąd: z Powiśla




Cześć. Smile

_________________
Pozdrawiam.

"Fox"
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 9:26 am Odpowiedz z cytatem
Wrotycz
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 48
Skąd: Kazuń wieś nad Wisłą




Szykuje się impreza z rozmachem, więc trzeba zacząć już działać. Wg mnie w rekonstrukcji powinna wziąć spora ilość uczestników więc trzeba rozesłać wici i ściągnięcia jak najwięcej grup związanych z 1939. ( w Berlinie 15tu Rosjan to za mało !) powinno być co najmniej po kilkadziesiąt osób z każdej ze strony,
Druga sprawa to żeby impreza się zwróciła potrzebni widzownie, a żeby ich ściągnąć to potrzebne plakaty DUŻE ! i to co najmniej na miesiąc przed imprezą. Kampinos jako że na miejscu może rozprowadzić po powiecie i dalej ale muszą być ! Przecież to by była niezła lekcja Historii i Patriotyzmu a w dzisiejszych czasach podobno na Topie Wink
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 4:43 pm Odpowiedz z cytatem
nieczaj
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 01 Cze 2006
Posty: 5
Skąd: nowy dwór maz




sprawa prosta nie bedzie reklamy ludzie nie przyjda
w raszynie byla masa ludu ale i reklama byla
co z czerniakowem?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 7:47 pm Odpowiedz z cytatem
Steiner
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 93
Skąd: Kriepost Nowogeorgiewsk




Reklama imprezy to podstawa. Dwa tygodnie przed imprezą nakręciliśmy reklamówkę dla TV. Przez cały tydzień poprzedzający bitwę na TVP 3 było 40 emisji klipu reklamowego. W dzień bitwy z rana były wejścia na żywo w TVN. Wg. lokalnej policji, na podstawie ilości zaparkowanych samochodów, widzów było: na bitwie-7.000, równocześnie w parku na festynie ok. -1.000.
Odnośnie Czeriakowa- Nietoperz i Wrotycz wiedzą wszystko
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 9:38 pm Odpowiedz z cytatem
steffanos
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 184
Skąd: mokotów




Panowie!
moją intencją, nie było zakładanie wątku, celem zebrania jak najwięcej ilościa widzów, czy jak najwiecej publiki i co za tym idzie ludzi co powiedzą, ża 'wspólnie próbujemy się tu wykreować' a tylko coś wspólnie zrobić!...
więc póki co, i dopóki mam tu jakieś zdanie do poweidzenia! chciałbym byśmy do tematu podeszli poważnie, tak jak zebraliśmy wspólne siły, do tego by 'obrona berlina' stała tym czym sie stała! Very Happy
więc zapraszam do wspólej współparcy, dopóki nie stanę sie tu osobą, z którą nie chce się współpracować!...niestety! Sad

_________________
pozdr!
Damian
www.rhein.com.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 8:11 am Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




Słusznie Damian,
mamy dopiero plan ramowy więc trudno mówić na razie o reklamie. Trochę czasu jeszcze jest, ale najwazniejszy jest scenariusz i sprawy logistyczne, oraz rozdział zadań. Oczekujemy raczej pomysłów do epizodów i po "Berlinie" warto by kontunuować rekrutację ludności cywilnej, to jest jedno z trudniejszych zadań. Szukam pomysłów na plakat reklamowy sierpniowej imprezy, jak ktoś chce się pobawić w grafika to zapraszam do współpracy. Wersja elektroniczna i do drukowania.
Pozdrawiam
Jarek
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 8:57 am Odpowiedz z cytatem
Wrotycz
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 48
Skąd: Kazuń wieś nad Wisłą




Co do plakatu postaram się jakieś projekty przedstawić, rekrutacja ludności cywilnej to nie lada problem z werbowanie, ja proponował bym wykorzystanie harcerzy Modlińskich oni są chętni do współpracy, ale do pełnego obrazu gehenny społeczeństwa Polskiego w 39 zabraknie kobiet starców itd.
Ja w tłumie chciałbym zobaczyć listonosza z rewolwerem, chłopów boso, księdza, urzędnika, riksze z Łodzi ściągnąć ? - No sorry trochę się zagalopowałem w marzeniach.
Wink
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 10:58 am Odpowiedz z cytatem
FritzX
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 179




Ja w tłumie chciałbym zobaczyć listonosza z rewolwerem, chłopów boso, księdza, urzędnika, riksze z Łodzi ściągnąć ? - No sorry trochę się zagalopowałem w marzeniach.


Jurek, listonosz to chyba z rowerem Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 11:18 am Odpowiedz z cytatem
Wrotycz
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 48
Skąd: Kazuń wieś nad Wisłą




I tu przytoczę pewne wspomnienia młodego chłopca który uciekał z Poznania do Warszawy z rodzina i tam widział listonosza z archaicznym rewolwerem z którego strzelał do samolotów a do innych salutował i sytuacja stawała się zabawną co sprawiało ze groza sytuacji nikła w oczach chłopca -„ Przecież mamy obok siebie mundurowego i to z bronią nie byle jaką”
Wiem przesadziłem. Wspomnienie prawdziew ale u nas pewnie wyszła by Parodia ! A nie oto mam chodzi w Modlinie
Embarassed
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World War ť Kampania Wrześniowa! Modlin!
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX