Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarneť 13 grudnia stan wojenny 2007 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 9:07 am Odpowiedz z cytatem
kaczyński
pułkownik
pułkownik
 
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 3104
Skąd: Legionowo




ja na balkonie...

_________________
Группа крови - на рукаве...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 12:33 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




taa wszyscy spadamy ze spotkania z tego samego powodu Chris.. moge liczyc na pare fotek :>>>> ???? na www.kalina.militarni.pl

Foka jak dasz rade zjaw sie pliz w fundacji o 16:00 ja tam juz bede bedzie mozna obgadac pare spraw -Michał i Doc tez jesli moge prosic szesnasta.. reszta LWP a w szczególnosci ta reszta która ma braki mundurowe tez powinna sie tam pojawic , bo inaczej nici z występu.

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 8:32 am Odpowiedz z cytatem
Michał MG42
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 89
Skąd: Warszawa




Tak jest ! Będę na 16-tą !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 9:00 am Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Si, będę na 16.00 Smile

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 1:43 pm Odpowiedz z cytatem
Foka
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 55
Skąd: Gdańsk




Powinienem dać radę Wink

_________________
Brońmy pokoju do ostatniego naboju.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 7:35 am Odpowiedz z cytatem
Chris
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 118
Skąd: Szczecin




http://picasaweb.google.pl/matysiak80/KoncertLube

Tak, Nietoparz, możesz tylko podpisz ładnie Smile

A za to że nie zagrali Soldat i Kombat już ich nie lubie... samym Davaj za się nie wywiną.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 11:13 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




nie zagrali , bo najprawdopodobniej doszli do wniosku , ze granie piosenek o potędze armii rosyjskiej/radzieckiej - w Warszawie mogło być nietaktem... i ja to rozumiem - za fotki dzieki ! wrzuce na strone oczywiscie podpisane jak nalezy !!!! Very Happy

wracając jednak do zasadniczego tematu wątku czyli do 13 grudnia

moze koledzy nie widzieli wcześniej - ale chciałbym podpowiedziec gdzie spojrzec żeby zobaczyć jak to - organizator - Fundacja zrobiła z nas WOLONTARIUSZY :

http://www.odpowiedzialnosc.org/test/

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 11:19 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




jak mnie * nie używamy tu wulgaryzmów !!!* taka ignorancja i brak podstawowej znajomosci tematu...dochodze do jednego wnisoku ze to wszystko to tylko po to aby wskazac ze 13.12 byli tylko jedni dobrz a drudzy zli a cpo najlepsze decyduje o tym w większości banda jakis małolatów.

_________________
Pozdrawiam

Michał SEKA Sekunda
SRH RAKKASANS
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 11:22 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Rozumiem, że oni piszą o jakiejś zupełnie innej akcji, bo nawet ani pół-słowem o rekonstruktorach nie wspomnieli...zaczynam mnie to * nie używamy tu wulgaryzmów !!!*ć i chyba coś im w końcu powiem, a ostatnio jestem trochę nerwowy Razz Razz

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 12:09 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




To jest oficjalny materiał prasowy - do tego zeby było śmieszniej nie skonsultowanty z rzecznikiem prasowym imprezy.
niech sie wypowie Michał MG - jako organizator ze strony rekonstruktorów , ale ja zaczynam wahac sie co do udziału w tym przedsięwięciu

po ubiegłorocznej edycji powiedziałem, ze Fundacja która to organizuje powinna zmienic nazwe na "gówniarska nieodpowiedzialnośc " w tym roku podtrzymuję to zdanie a wręcz bardziej się utwierdzam w jego prawdziwości.

Dla mnie szokujące jest to , ze człowiek , który jest dla tego środowiska autorytetem moralnym pozwala na tak rażace łamanie warunków umowy i lekceważenie partnerów .. ci młodzi ludzie z fundacji juz za kilka lat beda prawnikami, handlowcami, bankierami ...być moze będą w najwyższych władzach tego kraju a w głowach zakonotuja sobie , ze mozna łamac zawarte umowy i lekceważyc tych któzy mają inne zdanie zaś człowiek , który jest dla nich wzorem to popiera - bo nie reaguje - to znaczy ze popiera....- Michał pretensje mam do Janka , że pozwala na takie ch - uj - o -- grajstwo utrwalajac w głowach tych ludzi takie a nie inne podejscie ...


Ostatnio zmieniony przez nietoperz dnia Pią Gru 14, 2007 8:14 am, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 12:18 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




a ja mam jeszcze jeden szatański pomysł -olać całkowicie fundacje i spontanicznie, całkowicie nieodpowiedzialnie, bez zadnych zgód i zezwoleń zrobić nieodpowiedzialny ale koszerny i ortodoksyjny heppening pod returnem - albo jeszcze lepiej pod trójką na mysliwieckiej -radia popilnowac... bez zadnych fundacji, bez kwitów a przede wszytkim bez nieodpowiedzialnych małolatów i bez pieniedzy ale firmowany przez portal ( grzesia by sie trzeba spytac) albo przez recon ( przez kaline niewypada) albo wogóle przez nikogo...


Ogórka postawic mozna - daje za darmo i sponsoruje paliwo, a reszte mamy.... no moze poza koksownikiem.... ( w gre wchodzi tylko pełen legal czyli gumowe kałachy albo deniksy hehehe) a na 18-ta pojechać do Michała na bemowo... w koncu w dzisiejszych czasach mozemy sie ubrac w co chcemy i postac sobie gdzie chcemy - jesli nie koliduje to z prawem - wolnosc jest !!!!
imprezy masowej nie organizujemy zgromadzenia równiez nie , zbiórki pieniedzy nie robimy ani manifestacji....

taka mała kameralna imprezka tylko dla znajomych....
a i na PiaR juz jest koncepcja....


no to zart oczywiscie ( chyba zeby nie....)

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 7:43 am Odpowiedz z cytatem
kaczyński
pułkownik
pułkownik
 
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 3104
Skąd: Legionowo




a nie zostało komuś troche adamsytu z dobryc starych czasów? to mozna by kolegom z fundacji troche rozsypac... wzruszyli b y sie do lez...

_________________
Группа крови - на рукаве...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 8:40 am Odpowiedz z cytatem
Michał MG42
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 89
Skąd: Warszawa




Powiem krótko : jest to ostatnia impreza którą robię z tą organizacją. Kropka.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 9:05 pm Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




dobra panowie krótki kaszel - co robimy ???

- ja osobisćie w zaistniałej sytuacji nie widze sie pod wizytkami - natomiat napewno nie zostawie Michała bez wsparcia na bemowie - michał MG - ty dowodzisz - ty decydujesz!

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 9:18 pm Odpowiedz z cytatem
Michał MG42
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 89
Skąd: Warszawa




Nietoperzu !
Moja prośba - zróbmy tę imprezę do końca. Ja wiem że jest ogólnie kibel, ale jeśli teraz się wycofamy to będzie jeszcze gorzej bo zostawimy bandę gówniarzy bez nadzoru. Nikt nam nie karze stać pod Wizytkami, patrole mają operować na trasach między Krakowskim a Rotundą, nic się nie stanie jak pójdą też gdzie indziej.
Poza tym za dużo znajomych z różnych GRH już w to wciągnąłem żeby teraz się wycofywać.
Fundacja ma przerąbane w ratuszu bemowskim i następnym razem na pewno ten urząd z nimi współpracował nie będzie. Przerąbane mają też u mnie i następną imprezę grudniową zrobię sam lub z wami jeśli będziecie zainteresowani.
Pozdrawiam ciepło !
por. MK
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarne ť 13 grudnia stan wojenny 2007
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 5 z 10  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX