Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World Warť Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego a GRH Czata49
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego a GRH Czata49
PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 11:49 pm Odpowiedz z cytatem
Michał MG42
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 89
Skąd: Warszawa




W związku z negatywnym stosunkiem komendanta GH "Zgr. Radosław" do kilku osób z naszej grupy, podjąłem decyzję o rezygnacji z udziału naszej grupy w tegorocznych inscenizacjach powstańczych.
Kłamliwe i oszczercze zarzuty stawiane członkom naszej grupy ze strony komendanta GH "Zgr. Radosław" nie pozostawiły mi możliwości podjęcia innej decyzji. Uważam że podstawą działalności naszej grupy jest przyjaźń i lojalność wobec kolegów, dlatego jedynym honorowym wyjściem wobec ultimatum postawionego mi przez komendanta GH "Zgr. Radosław" była decyzja o rezygnacji z udziału w tegorocznych inscenizacjach.
Nie pozwolę na to żeby osoby z zewnątrz miały jakikolwiek wpływ na stosunki panujące w naszej grupie. Uważam, że osobiste urazy nie powinny rzutować na działalność, której celem jest przede wszystkim krzewienie patriotyzmu i wiedzy o Powstaniu Warszawskim.
Jest mi niezmiernie przykro że muszę upubliczniać powyższe fakty. Chciałbym jednak żeby osoby zaangażowane w organizację tegorocznych obchodów rocznicy Powstania miały jasny obraz sytuacji jaka zaistniała w naszych szeregach.
Jednocześnie oświadczam że nie będę podejmował żadnej polemiki na łamach tego forum, ten post ma służyć jedynie celom informacyjnym.


Michał Kępiński
komendant GRH Batalionu "Czata 49"

_________________
www.milicja.waw.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 7:51 am Odpowiedz z cytatem
kaczyński
pułkownik
pułkownik
 
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 3104
Skąd: Legionowo




Jak widać każdą grupę kiedyś coś takiego kopnie.

_________________
Группа крови - на рукаве...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 12:02 am Odpowiedz z cytatem
nietoperz
Site Admin
Site Admin
 
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 5436
Skąd: z Pragi ( tej nad Wisłą )




prosze nie trakrtowac mojej wypowiedzi jako zajecia stanowiska za lub przeciw, bo dowódcow obydwu grup znam darze uznaniem i szanuje ale niestety
widac tego typu sytuacje to norma....

z naszego doswiadczenia :

http://odkrywca.pl/berlin-modlin-2008-oswiadczenie-grh-kalina-krasnaja,615421.html#615421

_________________
Nietoperz
|----------------------------------|
uhhh ale ciężko pchać ten czołg --------->
|----------------------------------|
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť II Wojna Światowa / II World War ť Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego a GRH Czata49
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX