Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армияť Plecaki RD 54, Mieszok i inne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Plecaki RD 54, Mieszok i inne
PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 9:49 pm Odpowiedz z cytatem
Hipis88
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Iława




Mam pytanie gdzie mozna dostac desantowy plecak RD 54 i ile może on kosztować?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 9:52 pm Odpowiedz z cytatem
kaczyński
pułkownik
pułkownik
 
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 3104
Skąd: Legionowo




poszukaj na alledrogo. Ale szczerze mowiac to jezeli potrzebujesz plecak do noszenia, a nie tylko do rekonstrukcji, to kup cos innego, bo rd akurat do najwygodniejszych nie nalezy.

mieszoki na wschodzie kosztuja ok 10 zł, u nas od 25 zł w górę.

_________________
Группа крови - на рукаве...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 5:40 pm Odpowiedz z cytatem
Hipis88
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Iława




Mieszoka już mam RD bym chciał do reko, słyszałem o jego wszystkich wadach ale jest wklimacie tylko sie nie orientuje ile moze kosztować i pewnie dużo a na allegro nigdy go niewidziałem, a jeszcze apropos mieszoka naAfgana sie nadaje?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:25 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Witam

Jako że mam troszkę do czynienia z rekonstrukcją Afganu to powiem ci że nie liczył bym za bardzo na serwis allegro, bo już naprawdę długi długi czas nie widziałem oryginalnego RD-ka, a ostatni jaki widziałem był zapewne produkcji lat 90-tych, więc pokazanie się z takim plecakiem na jakimś zlocie może być przyczyna tego że ktoś ci napomnie że jednak to co nosisz jest nie za bardzo.
Kolego polecam ci stronkę http://rus.mil.pl tam na forum dowiesz się dosłownie wszystkiego o plecakach i ich różnicach okresu który cię interesuje.
Co do ceny to nie oszukujmy się musisz się szykować na wydatek ok 200 zł za egzemplarz dobrze używany, jeśli szukasz nowego z ładownicami i oryginalna saperką w pokrowcu to musisz się przygotować na wydatek około 300 zł.
Moja mała sugestia, jeśli trafisz plecak w jakimkolwiek stanie to nie zastanawiaj się nawet 5 minut bo możesz jeszcze trochę poczekać aż trafi ci się następny, a jak trafi ci się np nowy to ten stary zawsze sprzedasz w dobrej cenie.

Pozdrawiam KAMILLO


Ostatnio zmieniony przez KAMILLO dnia Pią Lut 26, 2010 12:58 am, w całości zmieniany 1 raz

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 7:47 pm Odpowiedz z cytatem
Hipis88
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Iława




na rus milu już mam konto i naprawde dużo sie tam dowiedziałem, tak myślałem że bedzie drogi,ale dzięki za info, chyba dam sobie spokój, a mieszok na Afgan może być? czy nie zabardzo?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 1:08 am Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




Mieszok jak najbardziej !!! , wystarczy że przepatrzysz kilka galerii i z całą pewnością natrafisz na żołnierza z mieszokiem, no ale RD-54 to jest jak to mówią "wypas" Smile

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 8:32 pm Odpowiedz z cytatem
Hipis88
szeregowy
szeregowy
 
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Iława




no RD to napewno wypas, moze za pare lat sobie na coąś takiego pozwolę. jak narazie mam mieszoka i jakiś stary plecak uszyty z czegoś podobnego do brezentu w afganowym kolorze i chyba jego bede używał
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť Красная Армия ť Plecaki RD 54, Mieszok i inne
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX