Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarneť Zlot Pojazdów Wojskowych i Grup Rekonstrukcji Militarnych Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Zlot Pojazdów Wojskowych i Grup Rekonstrukcji Militarnych
PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 10:31 am Odpowiedz z cytatem
zlotDarlowo
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 5




Zlot Pojazdów Wojskowych i Grup Rekonstrukcji Militarnych odbędzie się w dniach 20 – 26 czerwca 2011, na terenie usytuowanym wzdłuż pięknej, piaszczystej plaży w Darłówku Wschodnim (ul. Słowiańska – PATELNIA).

Dioramy, wystawy pojazdów wojskowych, pokazy grup rekonstrukcji historycznych to tylko jedne z nielicznych atrakcji.

W programie 13 Zlotu nie zabraknie niespodzianek. Już dziś, oficjalnie możemy potwierdzić, że muzycznie rozgrzeje nas: Tequilla, Gdzie Cikwiaty, Muniek Staszczyk z zespołem, Kobranocka oraz uwaga! Acid Drinkers. Nie zabraknie też reprezentantów darłowskiej sceny muzycznej, wszystkim znanego zespołu Świadomość, który zagra bezpośrednio przed Muńkiem.

Na zlot zaprasza Miasto Darłowo. Szczegóły na stronie www.zlot.darlowo.pl


Ostatnio zmieniony przez zlotDarlowo dnia Wto Cze 07, 2011 8:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 12:54 pm Odpowiedz z cytatem
Chris
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 118
Skąd: Szczecin




Nie. Jak chcę posłuchać muzyki to idę na koncert a nie na zlot militarny. A wata cukrowa i dmuchane zamki będą?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Sob Maj 07, 2011 6:50 pm Odpowiedz z cytatem
wiking
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 187
Skąd: Bezdomny




Chris napisał:
Nie. Jak chcę posłuchać muzyki to idę na koncert a nie na zlot militarny. A wata cukrowa i dmuchane zamki będą?

Very Happy Brawo Chris Exclamation Albo zlot , albo jarmark Rolling Eyes

_________________
ostatni wiking w Rzeczpospolitej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 4:02 pm Odpowiedz z cytatem
Groda
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 40
Skąd: Gdańsk




Powiedzcie koledzy. Czy to już koniec Darłówka ? Ktoś ma wogóle zamiar tam pojechać ?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 8:38 am Odpowiedz z cytatem
zlotDarlowo
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 5




W ciągu całego zlotu przewija się kilkanaście tysięcy ludzi. Mało? Przyjedźcie, zobaczcie, zaczerpnijcie opinii u innych. To, co się dzieje podczas zlotu to jedna wielka przygoda! Koncerty są wieczorem, gdzie wszyscy zmęczeni już szarżą po "patelni" mogą odpocząć.
Kolekcjonerzy za to mają do dyspozycji szereg stoisk, gdzie mogą wzbogacić się o nowe militarne gadżety. Powiedźcie mi gdzie można spotkać tyle atrakcji w jednym czasie, w jednym miejscu w Europie?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 1:55 pm Odpowiedz z cytatem
wiking
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 187
Skąd: Bezdomny




zlotDarlowo napisał:
W ciągu całego zlotu przewija się kilkanaście tysięcy ludzi. Mało? Przyjedźcie, zobaczcie, zaczerpnijcie opinii u innych. To, co się dzieje podczas zlotu to jedna wielka przygoda! Koncerty są wieczorem, gdzie wszyscy zmęczeni już szarżą po "patelni" mogą odpocząć.
Kolekcjonerzy za to mają do dyspozycji szereg stoisk, gdzie mogą wzbogacić się o nowe militarne gadżety. Powiedźcie mi gdzie można spotkać tyle atrakcji w jednym czasie, w jednym miejscu w Europie?


Shocked Komu Ty to mówisz Question Rolling Eyes

_________________
ostatni wiking w Rzeczpospolitej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 6:53 am Odpowiedz z cytatem
zlotDarlowo
st. szeregowy
st. szeregowy
 
Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 5




Wszystkim tym, co "pytają" i mają wątpliwości.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 8:06 am Odpowiedz z cytatem
wiking
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 187
Skąd: Bezdomny




zlotDarlowo napisał:
Wszystkim tym, co "pytają" i mają wątpliwości.


Wink Chris,Groda i ja akurat jesteśmy dużo starszymi zlotowiczami niż nowy zlot w Darłowie Exclamation Rolling Eyes

_________________
ostatni wiking w Rzeczpospolitej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 3:48 pm Odpowiedz z cytatem
Groda
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 40
Skąd: Gdańsk




wiking napisał:

Wink Chris,Groda i ja akurat jesteśmy dużo starszymi zlotowiczami niż nowy zlot w Darłowie Exclamation Rolling Eyes

Dziękuję Ci Wikingu Smile
Kurcze, w końcu gdzieś musimy spotkać się i wypić piwko Smile
Ja jestem uzależniony zawsze od kolegów, którzy czymś jeżdżą. Nie dorobiłem się sprzętu tylko umundurowanie zbieram. Ale kiedyś.........
Czyli,co ? Stara gwardia będzie w Malechowie ? A może zostanie tylko Borne ?

Naczytałem się różnych opinii i aż mi się w głowie zakręciło Smile Jak nie wiadomo, o co chodzi to chodzi o pieniądze. Straszne ale prawdziwe.
Świat zmierza nie w tym kierunku, co powinien. Na dodatek polska mentalność zawisła między komuną a amerykańską demokracją, którą przekształciliśmy na swoje potrzeby. O zgrozo. Nie dorośniemy nigdy. Pod ruskimi bylibyśmy jak szwajcarski zegarek Smile To takie moje skromne wnioski.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 10:15 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




Cześć koledzy.
Nie będę się wypowiadał nad wyższością jednych zlotów nad drugimi ,bo ilu ludzi tyle zdań.A ja mam w zwyczaju szanować czyjeś zdanie nawet jak się z nim nie zgadzam.Z punktu widzenia obserwatora zlotu w Darłówku-cała impreza może się podobać.Taki gostek nie ma pojęcia jak wygląda wszystko od środka-organizacja dla zlotowiczów itp.Cieszy się z nowej atrakcji,jakiegoś koncertu,hałasu i ogólnej wrzawy.Dopiero 3 rok jeżdżę na zloty jako uczestnik i wiem,że od tzw "kuchni" nie wygląda już tak różowo,ale zawsze powtarzam:atmosferę tworzymy my a nie program jaki nam przygotują organizatorzy.W ciągu tych 3 lat poznałem świetnych ludzi z którymi staram się wciąż utrzymywać kontakt -Jano z Motodemontu uszykował mi auto, Viking dał schronienie mi - całkiem obcemu wówczas gościowi-kiedy jechałem z Poznania świeżo zakupionym Ziłem,Waldek z Nowogardu (gaz69-MO)pomógł przy renowacji M461 i zdobywaniu deficytowych części,Waldek i Krzysiek ze Szczecina (Star 660) ,pomogli z instalacją LPG.....mógłbym jeszcze wymieniać.Tworzymy nieformalną grupę zach-pomorską,bez składek,zapisów,statutów itp "gadżetów".Jeśli się spotykamy to nikt nie oczekuje ekstra programu,fajerwerków,nagród i wywiadów w TV.Wymieniamy doświadczenia,grzebiemy przy sprzętach,pijemy co trzeba Smile,ustalamy kolejne spotkania.

W tym roku organizuję III Piknik Militarny na Forcie Zachodnim w Świnoujściu w dn.24-26.06.Impreza nie jest w żadnym wypadku konkurencją dla typowych zlotów,ale może być alternatywą dla tych wszystkich,którym zależy wyłącznie na militarnym klimacie.Jest klimatycznie,spokój,porządek,teren ogrodzony i monitorowany całodobowo,miejsce na namioty,pojazdy.Pobyt jest bezpłatny - na terytorium Fortu.Do najbliższego "tankodromu" - 8 km - jak ktoś musi poszaleć.Właściciel bardzo pozytywnie nastawiony do mojej inicjatywy i zadowolony z dotychczasowych spotkań.Do tej pory uczestnicy przyjeżdżali na zasadzie polecenia jeden drugiego.Ta metoda świetnie się sprawdza.Dzięki temu nie ma "zadymiarzy",pseudo-militarnych" itp elementów.Wiem,że termin koliduje z Darłówkiem,ale to już indywidualna sprawa.Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do nas to zapraszam.Proszę tylko wcześniej napisać do mnie z podaniem takich danych:
-ilość osób
-pojazd
-termin przyjazdu.
Na Forcie jestem codziennie przez cały sezon-udało mi się połączyć zainteresowania z pracą.Teren nie jest zbyt duży,ale z pewnością klimatu mu nie brakuje.

Viking-do 3 razy sztuka.Ładuj się w tego swojego Gaza i dawaj nad morze,bo 4 raz nie będę prosił,tylko po Ciebie pojadę Smile

Czekam na ewentualne zgłoszenia na maila lub 505700945

Pozdrawiam i do ewentualnego zobaczenia na Forcie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 12:53 pm Odpowiedz z cytatem
wiking
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 187
Skąd: Bezdomny




Shocked Jeszcze raz napiszesz przez "V" to już po Tobie Exclamation

_________________
ostatni wiking w Rzeczpospolitej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 9:30 pm Odpowiedz z cytatem
pawel
st. plutonowy
st. plutonowy
 
Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 81




byłem raz na tym zlocie i powiem krótko dno

_________________
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 10:47 pm Odpowiedz z cytatem
Bodek1968
st. kapral
st. kapral
 
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 47




wiking napisał:
Shocked Jeszcze raz napiszesz przez "V" to już po Tobie Exclamation


No cóż..zatkało mnie.
pozdr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 10:49 pm Odpowiedz z cytatem
wiking
st. sierżant
st. sierżant
 
Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 187
Skąd: Bezdomny




pawel napisał:
byłem raz na tym zlocie i powiem krótko dno

Shocked excuse-moi Exclamation O którym zlocie mówisz Question

_________________
ostatni wiking w Rzeczpospolitej
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 6:34 pm Odpowiedz z cytatem
KAMILLO
st. sierżant sztab.
st. sierżant sztab.
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 417
Skąd: Borne Sulinowo PL, Macroom IRL




rok 2005 Pierwszy i ostatni raz na Darłowie ....

Teraz nowa organizacja, nowi ludzie więc zataszczę jedną gąsienicę, może jeszcze coś 6x6 Wink

pozdrawiam KAMILLO

_________________
A ja mieszkam tam gdzie jest naprawdę MILITARNIE

http://www.MILITARNE-BORNE.pl


Kraz 255B 6X6
Ural 4320 6X6
Ural 375D 6X6
GSP-55 Gąski
PTS-M Gąski
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť forum ogolnomilitarne ť Zlot Pojazdów Wojskowych i Grup Rekonstrukcji Militarnych
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 2  
Idź do strony 1, 2  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX