Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALEť Plecak 65l + karimata armii niemieckiej Bundeswehr
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Plecak 65l + karimata armii niemieckiej Bundeswehr
PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 3:36 pm Odpowiedz z cytatem
lifelink
Poborowy
 
Dołączył: 27 Gru 2022
Posty: 0
Skąd: hyd




Witam!
Na sprzedaż mam oryginalny plecak 65 litrów oraz karimatę, oba produkowane na kontrakcie dla Bundeswehry. Posiadają uszkodzenia spowodowane normalnym użytkowaniem, ale myślę, że posłużą jeszcze długie lata. Więcej informacji na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3014361972 Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, to mogę sprzedać plecak lub karimatę osobno, ale jeżeli masz zamiar kupić tylko plecak, to zachęcam do zakupu zestawu, ponieważ karimata jest częścią systemu nośnego plecaka (i przydaje się w terenie)
Uwaga: jeżeli chcesz kupić plecak i masz możliwość odbioru osobistego w Rzeszowie, to napisz do mnie na forum (bez kupowania na allegro), wtedy będę w stanie odsprzedać plecak za nieco niższą cenę

EDIT: uaktualniony link
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALE ť Plecak 65l + karimata armii niemieckiej Bundeswehr
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX