Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALEť Zapisy na koszulki patriotyczne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Zapisy na koszulki patriotyczne
PostWysłany: Pon Kwi 07, 2014 1:01 pm Odpowiedz z cytatem
rahulsinghaniya
Poborowy
 
Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 0




Witam

Jestem nową osobą na forum, nazywam się Karol. Zajmuję się projektowaniem/wykonywaniem różnego rodzaju obrazów/projektów. Ostatniego czasu naszło mnie na wykonanie obrazka z motywem patriotycznym, który spodobał się kilku przyjaciołom, więc postanowiłem wykonać projekt koszulki na podstawie owego obrazka. Teraz chciałbym wydać większą ilość tych koszulek, a że militaria (wojsko) kojarzą mi się z patriotyzmem postanowiłem napisać na tym forum czy ktoś z użytkowników nie byłby na taką koszulkę chętny. Projekt wygląda następująco: http://img33.imageshack.us/img33/6501/o0iv.jpg
Cena za sztukę wynosi 35zł + przesyłka
Zapisy trwają do 30 kwietnia, i z początkiem maja koszulki zostałyby wysłane.
Z racji iż jestem tu nowy i nikt nie ma do mnie zaufania, koszulki jestem w stanie wystawić na allegro w celu posiadania przez Państwa potwierdzenia zakupu.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany proszę kontakt przez forum bądź email: karol.karwata@gmail.com

Pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 3:12 pm Odpowiedz z cytatem
JannetJSharkey
Poborowy
 
Dołączył: 14 Lut 2023
Posty: 0




Jeżeli masz taki talent koniecznie zobacz na http://www.cupsell.pl - możesz założyć własny sklep i tam spróbować sił w projektowaniu koszulek :d

_________________
<a>Do My Course Online</a>is an online course platform that provides a comprehensive range of courses to help you advance your career.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť SPRZEDAM / FOR SALE ť Zapisy na koszulki patriotyczne
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX