Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť MODLIN Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 2:20 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Do płaczu to mi jeszcze daleko, czasem brak chęci, sprzętu, czasu itp, itd. Ale będzie lepiej. W zeszłym roku tylko ja byłem (dużo pwoedzialne) z "namu". A dziś... sama widziałaśSmile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 8:21 pm Odpowiedz z cytatem
Cassi
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 106




Pora się chyba odezwać, bo wszyscy gadu gadu a my nic! Co do ksywek i krytyki to komu wolno to mu wolno! Z pewnością nie wszystkim! Laughing Ale skończmy tę kwestię, bo to nie miejsce na takie dyskusje!! Z pewnością wyjaśnimy to sobie na private, bo niektórzy powinni wiedzieć, że nawet "KANAPKI" mają charakterek! Laughing

_________________
Pozdrawiam wszystkich!
Cassi
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 8:48 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Co do charakterku to na pewno nie brakuje go Tobie Cassi!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 11:17 am Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




no to dopięliście swojego. będe sie przebierać, bo chcę być pielęgniarką.

podziękujcie piodikowi i adikowi Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 2:20 pm Odpowiedz z cytatem
Lekarz
Gość
 




A krwi się dziecinko nie boisz?
Bo samo "chce".... to ci moze nie wystarczyć..
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 2:22 pm Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




doskonale sobie zdaje sobie sprawe, ze samo chce nie wystarczy. jaki jestes taki madry i odwazny, to sie chociaż podpisz.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 3:00 pm Odpowiedz z cytatem
Lekarz
Gość
 




Nie moge laleczko. Pracuję w wywiadzie. A wróg czuwa. Laughing
A jako pielegniarka to co ty bedziesz robic? Zloty sa be, rekonstrukcje fuj, koledzy niemoralni przeciez? Weszlas, zjechalas jak leci, a teraz sie garniesz? To co grozic paluszkiem zamierzasz? Bo ran spirytusem to chyba tez nie bardzo? Moze zacznij zbierac laleczki Barbie... Takie w mundurkach.
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 3:13 pm Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




moze jednak bys sie przedstawil. z wywiadu to ty na pewno nie jestes, a co bede robic to nie twoj interes. to ze kogos zjechalam, to chyba sobie na to zasluzyl. czy bede w strojach lalki barbie czy nie, to juz jak pisalam wczesniej, nie twoj zasrany interes. jak chcesz wylewac tu swoje zale, to moze sprobuj na forum odkrywcy albo na tym drugim, tam jest miejsce dla takich 'wywiadowcow' jak ty. tam sie mozesz poprezyc na wielkiego rekonstruktora. jak sie nie ujawnisz to jestes tchórz,a nie zaden lekarz. chyba ze nie masz sie czym chwalic. od dzisiaj, od godziny 10 mam zamiar bawic sie w pielegniarke i moze mi nie przejdzie w dwa dni.
moge sie za chwile z mundurków lalki barbie przebrac sie w oryginalne tigery. czy ty tez tak mozesz??? jak sie nie przedstawisz, to nie produkuj sie tu wiecej.

ps nie twoja sprawa czy sie garne czy nie. a ci niemoralni o ktorych piszesz to nie sa moi koledzy. mysle, ze wiem dlaczego sie ukrywasz, jakbys sie przedstawil to potem musialbys sie na prawde ukrywac. prawdopodobnie jestes jednym z gówniarzy spod trzepaka. mam racje?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 3:32 pm Odpowiedz z cytatem
Lekarz
Gość
 




O, to mile, ze potrafisz obok slow potocznych i nieco wulgarnych uzywac takich slow jak "chyba". Od " żali" to zdaje się ty zaczelas w watku tematycznym.
Mysle, ze na tym poziomie dialogu jako lekarz powinienem ci wystarczyc.
Poziom emocjonalny rozmowy mnie faktycznie przerasta. Stylistyka wypowiedzi tez. Dyskusja jest jalowa. Za latwo sie denerwujesz.
No dobrze, popatrzymy na zlotach, czy cos oprocz zaslug osob trzecich (vide "moge sie przebrac w oryginalne tigery") wniesiesz do grona. Zglos sie do przelozonej pielegnarek. Powodzenia!
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 3:43 pm Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




szanowny gówniarzu spod trzepaka,
skoro z uporem maniaka nie chcesz sie przedstawic, to trudno. na tym poziomie dialogu musisz dalej rozmawiac sam ze soba. nic nie zobaczymy na zlotach, bo poza modlinem reszta to zwykły szajs.
co do osob trzecich to nie wiem kogo masz na mysli, bo jakos nikt nie robi mi prezentow w postaci fajnych militariow. a jesli chodzi o rekonstrukcje to tez nie wiem jakie masz na mysli. bo chyba nie te odbywajace sie w tym kraju?
i moj drogi rekonstruktorze, nie ty bedziesz ocenial - czy i gdzie i do kogo mam sie zglosic to po pierwsze. a po drugie dyskusja jest jałowa, bo co ty mozesz wiedziec na temat kolekcjonerstwa i rekonstrukcji?? co do lekarzy i nauczycieli to znam lepszych.

powodzenia w zabawie w piaskownicy...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
o co ci ***** chodzi dziewczynko??
PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 2:29 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
Gość
 




[quote="Paula"]Tylko wtedy, kiedy Kalinowski i Kacper będą też przebrani za wietnamczyków Laughing

jestem starszym szeregowym, uau! Laughing Shocked Shocked[/quote]

[quote]a może Kacper Adi Hitler, a Kalinowski Himmler Heinrich? [/quote]

jak w temacie powyżej.
wyciag z regulaminu
PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 3:32 pm Odpowiedz z cytatem
GOŚĆ do Barbie
Gość
 




Ad ubliżanie za pisanie jako gość:
polecam lekturę Regulaminu forum:


" III. UŻYTKOWNICY I GRUPY


1. Korzystanie z forum nie wymaga posiadania statusu użytkownika zarejestrowanego. Każdy może wypowiedzieć się na forum jako „Gość”. "
PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 3:50 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




Paula napisał:
Co Cię Michał tak ciągnie w ich strone co (grupy Kolasa)? Laughing Twisted Evil


grupa nie jet "kolasa" tylko kolas jest jest w grupie.


Ostatnio zmieniony przez gargoyle dnia Wto Sie 23, 2005 7:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 3:53 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




Michał napisał:
No i maja dużo fantów, w dużej mierze dzięki Jarkowi....


nie przesadzaj, bo ogrodnikiem zostaniesz Very Happy


Ostatnio zmieniony przez gargoyle dnia Wto Sie 23, 2005 7:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 3:59 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




Paula napisał:
nic nie zobaczymy na zlotach, bo poza modlinem reszta to zwykły szajs.

ciekawe stwierdzenie, aczkolwiek polemizowałbym. Modlin najgorszy nie był, ale do bielska czy darłówka to mu raczej daleko póki co.
Cytat:
a jesli chodzi o rekonstrukcje to tez nie wiem jakie masz na mysli. bo chyba nie te odbywajace sie w tym kraju?

to powiedz co jest nie tak (i dlaczego), może będziemy dzięki temu bogatsi duchowo.


Ostatnio zmieniony przez gargoyle dnia Wto Sie 23, 2005 7:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť MODLIN
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 3 z 9  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX