Forum www.militarni.pl Strona Główna

 

Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAMť MODLIN Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 9:48 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Ludzie dajta se juz spokój! Pax między namowcami Smile
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 9:58 am Odpowiedz z cytatem
Cassi
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 106




Popieram! Zróbmy coś wspólnego, a nie tylko gadamy! Jest nas tylu miłośników i zbieraczy NAM`u w całej Polsce, że na pewno udałoby nam się wspólnie coś ciekawego pokazać! I zaskoczyć inne grupy z Europy czy USA Laughing W kupie siła, a wszelkie nieporozumienia odłużmy na półki!
Acha i mam małą prośbę, aby nie podchodzić do wszystkiego zbyt emocjonalnie, że np. ktoś ma nie taki zegarek, bo nie z "okresu", albo coś! Laughing To pasja, ale także zabawa. Nikt nigdy nie bedzie miał wszystkiego i nie będzie wiedział wszystkiego! Laughing

_________________
Pozdrawiam wszystkich!
Cassi
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 10:09 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Ale Cassi,
sama powiedz, czy pasuję elektronik do skosa?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 10:20 am Odpowiedz z cytatem
Cassi
sierżant
sierżant
 
Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 106




Oczywiście ze dążymy do perfekcji, i lepiej byłoby mieć "okresowy", ale nie popadajmy w jakąś paranoję! Sam dobrze wiesz, że nie można mieć wszystkiego! Jest to niemożliwe! Laughing

_________________
Pozdrawiam wszystkich!
Cassi
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 10:25 am Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




wystarczy zdjąć elektronika z ręki do fotek i tyle. Mi nie musisz tłumaczyć że nie można mieć wszystkiego...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 2:24 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




Ja tylko pytam miss Paule o co jej chodzi, jeśli ma jakąś ciekawą wizję tego jak powinni działać inni (kiedy sama nic nie robi w tym polu) to niech ją poda, albo zamilknie Smile
Czy to taki problem zdjąć zegarek? Może być platynowy z diamentami, dowolnie ładny, ale jeśli nie jest epokowy to można go zdjąć i nie robić wiochy Smile
W paranoje to nie popadam, ale trzeba utrzymywać pewien poziom - mamy możliwości na coś naprawdę porządnego, nie odwalajmy fuszerki i amatorszczyzny.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 3:00 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Myślę, że czas przestać się kłócić i skończyć ten temat, bo jak tak dalej pójdzie, to z grup w Polsce nic nie zostanie, a inni będą się z nas tylko śmiali!!

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 3:09 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




Czy ja sie kłócę? Jeśli nie chodzi o mnie to sorki.
Pytam tylko miss Paule o co jej chodzi ze stwierdzeniami które napisała o mnie.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 3:15 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Wiesz nie wiem, ale moim zdaniem takie dopatrywanie się szczegółów budzi wzajemną wrogość, a to nie ma sensu...w życiu nie należy tak bardzo doszukiwać się problemów, niektórych rzeczy można niezauważać. Smile

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 3:17 pm Odpowiedz z cytatem
Michał
kapitan
kapitan
 
Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 2190
Skąd: z Powiśla




Prawda, prawda!!!
PAX MIĘDZY NAMOWCAMI!!!!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 3:21 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




Czy wy jesteście jacyś upośledzeni umysłowo?? TYLKO PYTAM O CO JEJ CHODZIŁO!!!!!!!!!!!!! Nie chce sie kłócić, chciałem tylko wiedzieć czemu napisała o mnie to co napisała.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 3:25 pm Odpowiedz z cytatem
doc101
podporucznik
podporucznik
 
Dołączył: 14 Lip 2005
Posty: 1390
Skąd: MKT




Kolego uposledzeni umysłowo to my nie jesteśmy, chyba, że Ty tego nie rozumiesz!! Lepiej nie wybuchaj tak odrazu z takimi tekstami Evil or Very Mad Nie mówimy tylko o Twoich wypowiedziach na temat Pauli, ale ogólnie o tym co się dzieje w środowisku Nam w Polsce.

_________________
1 Warszawska Dywizja Zmechanizowana im. T. Kościuszki
9 Batalion Specjalny NJW MSW im. Czwartaków AL
www.lwp.bloog.pl
www.rakkasans.pl

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 3:35 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




doc101 napisał:
Kolego uposledzeni umysłowo to my nie jesteśmy, chyba, że Ty tego nie rozumiesz!! Lepiej nie wybuchaj tak odrazu z takimi tekstami Evil or Very Mad Nie mówimy tylko o Twoich wypowiedziach na temat Pauli, ale ogólnie o tym co się dzieje w środowisku Nam w Polsce.

Jak sie mnie próbuje ustawić za proste pytanie, to co sie dziwisz Very Happy
Środowisko między Nam'owcami to zupełnie inna sprawa, cóż poradzić że ludzie sie nie lubią. Sam ze wszystkimi na świecie sie przyjaźnisz?? Laughing
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 6:19 pm Odpowiedz z cytatem
Paula
plutonowy
plutonowy
 
Dołączył: 15 Sie 2005
Posty: 68




Słuchaj koleś, ja nie mam obowiązku wszystkich kochać.

A co mi się nie podoba? A dużo rzeczy, a najbardziej to, że potraficie się tylko kłócić i zazdrościć.
Sadowski jest bleee, a jednak oni potrafią zrobić coś naprawdę fajnego. Popatrzcie na ich zdjęcia...Chcieć to móc. Bo na niektórych waszych, to wszystko wygląda na wymuszone.
Poczytajcie trochę książek i otwórzcie się na nowe pomysły, a nie tylko picie i picie... Czasem jak na to wszystko patrzę, to widzę, że zachowujecie się gorzej niż chłopcy w moim wieku.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PostWysłany: Wto Sie 23, 2005 6:27 pm Odpowiedz z cytatem
gargoyle
kapral
kapral
 
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 25




Paula napisał:
Słuchaj koleś, ja nie mam obowiązku wszystkich kochać.

A co mi się nie podoba? A dużo rzeczy, a najbardziej to, że potraficie się tylko kłócić i zazdrościć.
Sadowski jest bleee, a jednak oni potrafią zrobić coś naprawdę fajnego. Popatrzcie na ich zdjęcia...Chcieć to móc. Bo na niektórych waszych, to wszystko wygląda na wymuszone.
Poczytajcie trochę książek i otwórzcie się na nowe pomysły, a nie tylko picie i picie... Czasem jak na to wszystko patrzę, to widzę, że zachowujecie się gorzej niż chłopcy w moim wieku.


Ok, znasz mnie tylko i wyłącznie ze zdjęć, skąd więc twoje teksty o hitlerze i vc ?? Dlaczego właśnie na temat mnie i marcina?

Gość, który robi foty marines jest zawodowym fotografem Smile mówi ci to coś? Zauważ też ile czasu oni sie tym zajmują. Masz nowe pomysły? Czujesz sie lepsza? Masz wizje jak ma wyglądać nasza grupa i jak ma sie zachowywać?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Forum www.militarni.pl Strona Główna ť WIETNAM - Reenactors POL-NAM ť MODLIN
 
 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 4 z 9  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  

Powered by phpBB Š 2001, 2002 phpBB Group

Design by: Infected-FX